Back to Question Center
0

Semalt пояснює, як відновити ваш сайт після зловмисного нападу

1 answers:

Самим демотивирующим досвідом для власника сайту є шкідливі напади їхніх веб-сторінок.У цій ситуації розробники заохочуються до спокою та належного виконання правильних заходів. Френк Абаньяле, The Semalt Старший менеджер по роботі з клієнтами, пропонує етапи систематичного відновлення зламаного сайту. Ходімо!

Перш за все, перевірте свій комп'ютер на будь-які віруси - table bar stool set. Це підготовчий крок, який допомагаєщоб виключити можливість наявності вашого комп'ютера як джерела атаки, перш ніж почати відновлення сайту. На цій ноті, таким чином, скануванняВаш початковий крок - ваш локальний комп'ютер для інфікування, шкідливих програм або вірусів. Прикладом рекомендованого антивірусного сканера є EU-Cleanerвід анти-ботневого консалтингового центру, Німеччина. Ця ініціатива допомагає розробнику сайту видаляти будь-яке зловмисне програмне забезпечення безкоштовно. Крім того, цеконсалтинговий центр негайно надсилає номер квитка та контактні дані електронною поштою власнику веб-сайту у випадку зламаного сайту.

По-друге, будь-які паролі адміністратора повинні бути змінені. Це крок, який забезпечує хакерівбільше не може отримати доступ до вашої бази даних, веб-сайту чи веб-простору. Паролі можна керувати за допомогою області обслуговування клієнтів веб-хостингу та розділу адміністраторасайту. Окрім того, захист паролем може бути покращений шляхом доступу до веб-простору за допомогою протоколів безпеки, таких як безпечний перенесення файлівПротокол (SFTP), зміна паролів в інших службах та вибір найбільш безпечних паролів. Стандартні терміни ніколи не повинні використовуватися якадміністраторські паролі для веб-безпеки.

По-третє, використовуйте phpMyAdmin для скидання пароля адміністрування веб-сайту..Якщо власник сайту не в змозіщоб увійти в розділ адміністрування свого сайту, хакери могли змінити пароль або деактивувати обліковий запис. У цьому сценаріїпаролі в базах даних повинні бути змінені. Це можна досягти завдяки використанню phpMyAdmin для розробників, які використовують WordPress.

Пошкодження слід оцінити на наступному етапі відновлення зламаного сайту. Це тягне за собоюоцінюючи ситуацію та плануючи, як продовжити. Визначте заражені файли, будь-який компроміс щодо конфіденційних даних та доступ добаза даних, а також інші веб-сайти на вашому веб-сервері. Процедура може бути виконана за допомогою Інструментів Google Webmaster.

Далі відновіть резервну копію та перевірте на наявність зловмисного програмного забезпечення. У цьому кроці власник сайту повинензамініть будь-які уражені файли за допомогою неінфікованої резервної копії файлів. Крім того, база даних повинна бути відновлена ​​з резервної копії, якщо можливістьщо доступ хакерів до бази даних не можна виключити. Просто пам'ятайте, що два важливих резервних копій - це Joomla і WordPress.

оновлення тем, плагінів, розширень та програм. Хакери часто використовують безпекудірки в розширеннях, плагінах та темах. Таким чином, як тільки резервні копії будуть відновлені, всі відомі відсіки для безпеки повинні бути закриті шляхом оновленнявсі теми, розширення та програми. Кожен із плагінів впливає на безпеку сайту.

Нарешті, працюйте над тим, щоб видалити сайт із "чорних списків". Yahoo, Google і Bing підтримуютьчорні списки сайтів, заражених вірусами. Наприклад, будь-який сайт, розміщений у чорному списку Google, покараний нижчим рейтингом або навіть видаляєтьсяз пошукового індексу. Таким чином, після імпортування чистого резервного копіювання та зміни паролів повідомте пошукові системи про видалення з чорних списків.

На закінчення, напади на сайти є частиною сучасного онлайн-світу. Якщо сайтзламаний, розробники можуть відчувати себе шокованими. У цей час важливо залишатися спокійним, оскільки тепер ви знаєте, що робити та ефективно відновитивеб-сайт.

November 28, 2017