Back to Question Center
0

Semalt представляє цікаві факти про інтернет-шахрайства та шахрайства

1 answers:

Шахрайство та шахрайство в Інтернеті можуть відбуватися в будь-який час. Будь-який користувач Інтернету є потенційною жертвою.Таким чином, важливо зрозуміти, як працюють інтернет-шахраї, щоб онлайн-користувачі, розробники та власники сайтів могли захищати свої труднощігроші

Олександр Пересунко, Semalt Менеджер успіху клієнтів, в цій статті висвітлюються загальні шахраї та шахрайства, які можуть виникати як в Інтернеті, так і в автономному режимі.

Почнемо з того, крадіжка особистих даних означає використання особистої інформації іншої особинаприклад, номер соціального страхування, дівоче чи ім'я матері для вчинення злочинів. Користувачам Інтернету слід пам'ятати, що використовуючи іншу особує дуже незаконним, як заявлено в січні 2010 року.

По-друге, фальсифікація особистості означає використання ідентичності іншої особи (чимертвим або живим) або навіть використовуючи фальшиву особу мошенниками. Наприклад, застосування візової картки на ім'я покійної людини. Інтернетшахраї шукають особисту інформацію, таку як імена користувачів або паролі, дату народження, повну адресу, номер соціального страхування та повні найменування дляа також інформацію про кредитні картки, онлайнові послуги та підписи з намірами скоєння інтернет-злочинів.

Третій тип шахрайства в Інтернеті стосується кредитних та дебетових карток. Дебетова карткаШахрайство в Інтернеті виникає тоді, коли шахвер підриває інформацію про картку з її смуги або штрих-коду, щоб дублювати картку..Воно виконуєтьсявикористання скаймінгового апарата, який сканує спину кредитної / дебетової картки та фіксує важливу інформацію (наприклад, номер рахунку та рахунокімена) і без зв'язку з карткою. У крайніх випадках одна і та ж машина може читати шпильку відповідної картки.

Далі, фішинг, також відомий як підроблення брендів - це шахрайство в Інтернетівиготовлення текстових повідомлень, веб-сайтів та електронних листів інтернет-злочинцями, щоб вони виглядали так, ніби вони надходять з законного походження. Повідомлення використовуються взбирання чутливих, особистих та фінансових деталей користувача. Поетапні текстові повідомлення або повідомлення електронної пошти призначені для запуску реакції відінтернет-користувач. У цьому відношенні вміст може використовувати тональний сигнал, який вимагає термінової відповіді, хвилюючої або пошкодженої інформації або використанняпомилкові заяви або інформація. Фішингові тексти часто не персоналізовані.

Шахрайство зі сплатою авансових платежів - шахрайство в Інтернеті, яке деякі фірми використовують для надання кредитівдля окремих осіб. Основними цілями є люди з поганим кредитним рейтингом або які не можуть претендувати на кредити установ / банків. Вони використовують такі фрази, як"Не маєте кредитного рейтингу?" або "У вас погана кредитна історія?" Як тільки користувач інтернету підключений, шахраї ініціюють процес шахрайствапросять отримати одноразову суму готівки, щоб отримати доступ до позики. Після отримання грошей шахраї зникнуть.

Лотерея (або нагорода) означає масове інтернет-шахрайство, коли потерпіліотримувати повідомлення електронною поштою, телефоном або повідомленнями про те, що вони виграли гроші або призи. Проте, перш ніж збирати приз або готівку,жертва зобов'язана сплатити податок або плату заздалегідь. Після того, як потерпілий відправив гроші, організація зникне або навіть просить про цебільше грошей. У зв'язку з цим громадськість помічає, що лотереї або призи, виграні в Канаді, не підлягають жодній оплаті чи податках.Крім того, як запобіжний захід, користувачі Інтернету заохочуються відстежувати лотереї, малювати або конкурувати з ними Source .

November 28, 2017