Back to Question Center
0

Semalt пропонує способи звітування про шахрайство та шахрайство в Інтернеті

1 answers:

Багато власників сайтів і розробників зазнали спроб шахрайства та інтернет-шахрайства.Дивно, що більшість потерпілих нічого не повідомляють. Часто жертвам соромляться впасти в шахрайства або навіть втрачати надію.У зв'язку з цим надзвичайно важливо повідомляти про шахрайство в Інтернеті та шахрайство, щоб запобігти вторгненню інтернет-злочинців в інші сайти або людей. Одинповинен мати бойовий дух. Крім того, є численні організації, які готові допомогти жертвам - get high pr links free. Злочин, скоєний черезІнтернет також карається.

Таким чином, як інтернет-користувач, власник сайту чи розробник повідомляють про шахрайство чи шахрайство?Які деякі з доступних джерел звітності про шахрайство / шахрайство? Дізнайтеся у цьому описі, наданому Ендрю Дьяном, Керуючим Клієнтам Semalt .

Ресурси звітування про шахрайство / шахрайство в Інтернеті.

Інтернет-центр скарг на Інтернет (ICCC) - перший ресурс, який можна використовувати. Цепартнерство між Національним центром злочинів білого коміру та Федеральним бюро розслідувань Сполучених Штатів. Згідно з інтернетомексперти, ICCC є однією з кращих платформ для повідомлення про більш серйозні шахраї, які передбачають хакерство (або комп'ютерне вторгнення), Theft of TradeСекрети (економічний шпигунство), крадіжка особистих даних та інші основні атаки з кібер. Проте, можна ще повідомляти про будь-яке інше злочин, яке цього не робитьвходять до зазначених категорій, навіть якщо вони вважають, що скоєний злочин є незначним..Крім того, якщо злочин не відноситься до категорій ICCC,організація може направити потерпілого до відповідної установи. Таким чином, ICCC є платформою, яка відкриває двері для всіх жертв онлайн-шахрайства та шахрайства.

По друге, бюро Інтернет-кращого бізнесу США та Канади надає веб-сайтдля клієнтів, які допомагають жертвам шахрайства повідомляти про скарги щодо мережних магазинів та інших шахраїв. Крім того, жертви шахрайстватакож може шукати базу даних цієї організації, щоб з'ясувати, чи має конкретний торговець будь-які інші скарги, подані проти них. Крім того,Позивачам пропонується провести подальшу перевірку та визначити, чи було вирішено скарги на інтернет-магазину.

По-третє, інформаційний сайт Інтернет-шахрайства уряду Сполучених Штатів є іншимпроспект для подання інтернет-злочинів. Платформа найкраще підходить для скарг, таких як фішинг-атаки, шахрайські електронні листи, скарги споживачів про те, щозаймаються інтернет-маркетингом та шахрайством з інвестиціями в Інтернет. Сайт також надає посилання на відповідні агентства, які обробляють звіт про шахрайство дляособливий тип злочину в Інтернеті.

Далі Craigslist має сторінку, присвячену запобіганню шахрайствущоб надавати інформацію про процедури звітування, якщо її обманюють члени Craigslist. Більше інформації надаєтьсяВеб-сайт Craigslist про те, як боротися з шахрайством, коли вони виникають.

Центр безпеки eBay є ще однією платформою для загальної безпеки на ринку. Цедопомагає зловмисникам жертв з повідомленням про аукціонні шахрайства та шахрайства відповідним органам влади. Крім того, Центр безпеки eBay надаєправоохоронних органів за методами встановлення, якщо мошенник намагається провести аукціон з викрадених товарів. Ця особливість є особливо важливоюжертвам крадіжки майна.

Нарешті, сторінка безпеки Facebook дозволяє жертві шахрайства повідомляти про шахрайство, шахрайствододатки, хакі рахунків, спам або будь-які інші атаки, пов'язані з Facebook. Не соромтеся. Повідомити про шахраїв, щоб запобігти майбутньому шкоду.

November 28, 2017