Back to Question Center
0

Semalt: речі, які потрібно знати про шахрайство та шахрайство в Інтернеті

1 answers:

Шахрайство в Інтернеті - це незаконне використання інтернет-програмного забезпечення або послуг для користуванняз когось майна. Щороку мільйони до мільярдів доларів викрадаються через інтернет-сайти, електронні листи та інші подібні речі. Кількахакери користуються іменами оновлених продавців, щоб захопити жертв і забрати їхні гроші в Інтернеті. З часомШахрайство в Інтернеті стало головною проблемою для цивільних осіб та правоохоронних органів.

Росс Барбер, Semalt Менеджер успіху клієнтів передає важливу інформацію про цей вид злочинної діяльності.

Як захистити себе

Ви можете захистити себе в Інтернеті, якщо ви все знаєте про типиінтернет-шахрайства. Вкрадені кредитні картки, невідомі повідомлення електронної пошти, лотереї, ненадійні веб-сайти та фальшиві аукціони - найпоширеніші типиІнтернет-шахрайство. Немає встановленого правила для безпечного використання в Інтернеті; проте, ви можете захистити себе, зберігаючи дані своєї кредитної картки.Важливо також, щоб ви не натискали невідомі вкладення та не передавали своє ім'я користувача чи пароль стороннім особам.

Що робити, якщо ви стаєте жертвою

Число онлайн-шахрайства в даний час зростає, тому це важливо для васмайте на увазі кілька речей:

  • 1. Відповідь на електронні листи, що надходять із автентичних ідентифікаторів. Якщо є ваша спам-папкаотримуючи значну кількість електронних листів, ви повинні видалити їх якнайшвидше.
  • 2. Ви повинні пам'ятати, що жодна реальна робота не вимагає плати, включаючи оплату обробки віз,сертифікаційні збори та адміністративні збори..Якщо хтось пропонує вам роботу і хоче, щоб ви подали плату, є шанси, що він чи вонанамагаюся вас ловити.
  • 3. Ви не повинні потрапляти в ловушку того, хто каже, що ви виграли лотерею. Немає ніякоготака штука в Інтернеті, тому хакери мають намір зацікавити вас і вкрасти свої гроші.

Як отримати ваші гроші назад

Кібер-закони пропонують юридичні ресурси та способи відшкодування ваших грошей. Якщо ти бувжертву такого шахрайства, ви можете звернутися до Інтернет-центру скарг злочинності. Зробіть скаргу з цією компанією, і вони будуть відслідковувати ІРадреса, з якої вкрали ваші гроші.

Ви також можете подати в банку форму для вирішення спорів про споживача, щоб отримати додаткову інформаціюоперації зупинені. Для цього вам потрібно зв'язатися з відділенням у віддаленому відділенні банку та надати їм усі подробиці. Суд може продовжуватипровести розслідування ваших скарг, і це питання буде розглянуто і вирішено дев'ять-одинадцять місяців.

Види шахрайства в Інтернеті

Нижче наведено деякі основні види шахрайства в Інтернеті, що стосуються правоохоронних та нормативних актівВлада та споживчі організації дивляться:

  • Аукціон та роздрібна торгівля Сьогодні

Шахрайські схеми часто з'являються на аукціонних веб-сайтах для залучення все більшої кількості людей.Хакери намагаються вкрасти свої гроші за допомогою цих схем, пропонуючи вам гарну суму або поїздки в інші країни.

  • Можливости для бізнесу

Якщо хтось з вас зв'язується електронною поштою та пропонує бізнес-можливості, є ймовірністьщо він або вона намагаються вас ловити. Ділові можливості ніколи не пропонуються за допомогою приватних ідентифікаторів електронної пошти.

  • Крадіжка та шахрайство

Деякі схеми шахрайства в Інтернеті включають крадіжки особистих даних - незаконне отримання та використанняваші особисті дані у спосіб, що передбачає обман або шахрайство Source .

November 28, 2017