Back to Question Center
0

Семалт: роз'яснення в Інтернеті

1 answers:

Шахрайство в Інтернеті - це сьогодні один із самих зростаючих втрат грошей в Інтернеті. ШвидкістьВплив в Інтернеті через шахрайство викликає тривогу. Сполучені Штати зафіксували збитки, сягнувши понад 525 мільйонів доларів, в середньому на 1 813 доларів США зажертва за національним злочинним центром білого коміру - peru tour itinerary. Інтернет-шахрайство в Сполучених Штатах становило близько 90 відсотків загальної кількостіІнтернет-шахрайство в світі. Це загроза, яка вимагає уваги дуже терміново.

Департаменти поліції, що працюють над кіберзлочинністю, у всьому світі інвестують на механізми дляборотьба з інтернет-шахрайством, і жертвам рекомендується повідомляти про монетарні або будь-які інші шахрайства, що відбуваються в Інтернеті. Однаккористувачі Інтернету можуть залишатися пильними, читаючи статті про шахрайство в Інтернеті, такі як "Блог" Security Watch ", серед інших матеріалів. Існуєкілька варіантів звітності щодо шахрайства в Інтернеті, а також з Федеральною торговою комісією (FTC) як однією з найбільш довірених організаційза роботу.

Заходи, спрямовані на повідомлення про шахрайство в Інтернеті, доступні в Інтернеті, але спочатку тутдеякі загальні шляхи, від провідного експерта Росії Semalt ,Джейсон Адлер, що використовується шахраями в Інтернеті.

Бізнес шахрайство

Є багато онлайн-реклами, які заманюють людей приєднуватися до груп. БізнесШахрайство, розроблене для інтернет-шахрайства вимагає великі суми грошей, беручи участь і робити невеликі робочі місця в Інтернеті, але вимагає підписання та відправленнягроші на членство, навчання, збори або придбання на предмет. Зрештою, це виявляється кошмаром. Будь обережний.

крадіжка особистих даних

У 2004 р. Крадіжка особистих даних була зареєстрована на найвищу споживчу скаргу в Об'єднаному КоролівствіШтатів. Небезпека цього шахрайства в Інтернеті настільки серйозна, що це може призвести до повної втрати всіх грошей на банківському рахунку жертв. У цьомуУ випадку, шахраї маскують свою особу, щоб отримати доступ до кредитних рахунків жертв. Жертви повинні повідомити свої банки, кредитне бюро абонегайно звітуйте поліції.

Шахрайство в мережі Web

Особиста інформація, така як посвідчення водія та паспорт, що використовуються лікарнями,банки та державні організації часто можуть мати доступ до шахраїв та оприлюднювати їх в інтернеті. Інформація надходить в Інтернетішахраї за зловживання і вишневий вибір. Інтернет-шахрайство, яке передбачає хакерство баз даних, повинно бути повідомлено пошуковим системам, таким як Google, Yahoo,і Bing для видалення.

Незаперечний мошенник

Інтернет-шахрайство може бути у формі електронного листа із запитом грошової допомоги. Theшахраї зламають електронну пошту друга друга жертви та просять фінансову допомогу через Western Union. Є кілька підказокPCMag, щоб уникнути цієї форми шахрайства в Інтернеті.

Роман афера

Інтернет-шахрайство може набувати форму фантазії. Також відомий як catfishingРомантична афера - це людина, яка заявляє, що вона закохана в жертву. Шахрай примушує жертви відправити їм гроші на подорожі чи медичні послугивитрати Не надсилайте подарунки людям, яких ви не знаєте.

Споживчі операції з іноземними компаніями

Міжнародна мережа захисту та захисту прав споживачів має системуякий розглядає інтернет-шахрайство, яке передбачає оплату постачальників онлайн-послуг, які не доставляють продукти. У випадку, якщо он-лайн замовлення не досягнеПокупець повинен повідомити про інцидент за допомогою.

Шахрайство з інтернет-інвестиціями

Спам може призвести до шахрайства. Зверніться до Комісії з цінних паперів та біржв тому випадку, коли ти потрапляєш в жертву спаму, перетворився на шахрайство.

November 28, 2017