Back to Question Center
0

Semalt розкриває обов'язкові Кнопки CTA

1 answers:

При здійсненні електронної комерції, оптимізація вмісту веб-сайту на користьКлючовим атрибутом є видимість пошукової системи. Багато компаній успішно працюють в Інтернеті шляхом ефективного використання SEO та інших цифрових технологіймаркетингові стратегії. Такі аспекти, як вибір контенту та оптимізація логотипа, важливі для визначення того, як веб-сторінка буде поводитисяна видавцях. Після оновлення алгоритму Google в січні 2017 року чинники, які Google сьогодні надає великої ваги, - це вмістрелевантність, мобільність і зручність.

У користувацькому досвіді, Макс Белл, менеджер успіху клієнтів Semalt Цифрові служби, рекомендує наступне:

  • Веб-дизайн, який є естетичним для очей користувача.
  • Зручність навігації (до основної ідеї).
  • Зміст, який має відношення до намірів або потреб користувача.

Згідно з цими факторами, ключовим є ключовий досвід використання веб-сайтутурбується при розробці веб-контенту. В результаті завдання CTA створюють велику потребу в тому, щоб розглянути, де розмістити важливі кнопки. ДляНаприклад, кнопки заклику до дії. Ця кнопка пропонує відвідувачеві зробити важливе завдання на веб-сторінці, такою як придбати, підписатисьабо завантажити. Ви можете скористатись наведеними нижче порадами, щоб зробити розміщення CTA легким завданням:

1. Складка

Розміщення CTA повинно відповідати дизайну веб-сторінки. UX повинензалишатись як можна більш естетично з кнопкою CTA..Деякі конструкції можуть сприяти розміщенню кнопки над панеллю, а інші під ним. В іншихвипадки, довга веб-сторінка містить CTA у верхній і нижній частині сторінки. Короткі веб-сторінки мають обмежені позиції, щоб розмістити викликкнопка дії

2. Настільні та мобільні сайти

Згідно з січневим оновленням, Google буде приділяти більше увагимобільна дружба веб-сайту. При роботі з SEO існують певні дизайнерські особливості, які ви використовуєте на мобільному пристрої, а нена робочому столі. Наприклад, довжина вмісту. Згідно з результатами дослідження, багато користувачів настільних комп'ютерів віддають перевагу нижній розміщеній кнопці CTA. ВУ цьому ж дослідженні люди легко виконувати дії CTA на мобільному пристрої, особливо, коли кнопка CTA знаходиться у верхній частині сторінки.

3. Ліва або права сторона

У більшості випадків (якщо не всі), кнопки заклику до дії обслуговують клієнтівколи в правильному аспекті веб-сторінки. Згідно гостроти зору, користувач, скажімо, покупцеві, натискає сторінку в кінці або угорі праворучкут Цей дизайн сприяє особам, які займаються розробкою мобільних веб-сайтів. Смартфони мають справжню особливість розміщення меню зліва, що дозволяєдля правої кнопки розміщення кнопки.

Висновок

При здійсненні електронної комерції, унікальні аспекти веб-дизайну SEO та кнопкиРозміщення грає важливу роль. Хороший веб-сайт повинен мати можливість перетворити відвідувача на покупця за ключовими аспектами сайту. Коли aвідвідувач натискає вашу посилання, процес AIDA (увага - інтерес - бажання - дія). Цей процес повинен вести вас у місцях, де випокладіть потрібні кнопки, такі як кнопки "Дзвоніть". Кнопки CTA можуть займати помітні місця на вашій веб-сторінці. Ці місця розташуваннявключити такі області, як у межах сторінки або правильне місце для мобільних користувачів. Інтерфейс, який не є прямим, може змусити вас втратити цінністьтрафік, завдаючи шкоди вашим зусиллям в галузі SEO Використовуючи ці поради щодо розміщення CTA, ваші конверсії можуть суттєво збільшуватися Source .

November 27, 2017