Back to Question Center
0

Semalt: Таємниці хакерів, яких вони не хочуть знати

1 answers:

Інформаційно-технологічне поле поставляється з різними речами. Наприклад,багато підприємств застосовують підхід до електронної комерції, який передбачає створення веб-сайтів та блогів для впровадження своїх маркетингових кампаній.Існує багато нових інструментів, які керують людьми через складний процес створення веб-сайтів. У тій же мірі, інструменти зВикористання хакерів також розвивається, оскільки вони стають все кращими і кращими. Хакери позбавляються від багатьох особистих данихінша інформація, яка може бути цінною - buy pr 10 backlinks website.

Вони можуть зламати веб-сайт і позбутися такої інформації, як кредитна карткаінформацію, а також іншу корисну інформацію. У результаті люди повинні остерігатися цих нападів поряд з багатьма іншими потенційними речамихакер може це зробити. Багато людей задаються питанням, як хакери виконують свої експлойти з таким високим ступенем досконалості. Для одного, щоб уникнути хакеріві витримати спроби рубати, потрібно зрозуміти, як хакери зламають веб-сайти.

Деякі з їх експлуатацій та методів в цьому керівництві підготовленіФренк Абагнале, менеджер з успіху клієнтів Semalt Цифрові послуги.

  • SQL Injection.

Ця атака передбачає атаку слабко кодованих веб-сайтів для читанняїх база даних. Цей хак викрадає особисту інформацію, таку як кредитні картки, імена користувачів та паролі. Ін'єкції SQL відбувається за допомогою спеціальногоінструменти, які можуть читати тип бази даних та збирати відповідну інформацію про клієнтів. Цей метод може дозволити хакерам редагувати дані, завантажуватиабо завантажувати файли з бази даних за допомогою віддаленого доступу.

  • Cross Site Attack..

Ця атака передбачає використання функцій введення текстувеб-сайту. Ця атака передбачає, що жертва натискає інфекційну посилання або файл. В результаті скрипт зачепить браузер. Хакеротримує доступ як в кеші, так і паролі для будь-якого веб-сайту. Ви можете запобігти цій атаці за допомогою шифрування інформаціїяк введення вторинного механізму декодування як передавання інформації між користувачем і сервером.

  • Фішинг та шахрайство.

Це веб-сайти клонів, які можуть змусити користувача вноситиВведіть дані входу на підроблену сторінку. Інформація, яку вводить користувач, може мати велике значення для безпеки системи даних. Для атак мошенничествакористувач знаходить цінні дані, такі як паролі, а також отримує доступ до веб-сайту. Деякі випадки цих нападів призводять до деіндексації aвеб-сайт на пошукових системах, завдаючи значних збитків компанії.

  • напади середнього чоловіка.

Інтернет стосується обміну даними. На веб-сайті aКористувач надсилає та отримує дані з сервера або бази даних. Коли дані рухаються, існує певна уразливість, яка виникає на будь-якій стадіїпроцес Середній чоловік нападає на цілі на крадіжку цієї інформації, що може призвести до величезної втрати інформації про компанію.

Висновок

Хакери забирають мільйони готівкових грошей через шахрайство та інші засоби. Вони викликають багатопотенційні збитки, а також заподіяння неприємностей і страждань їх жертвам. Багато форм атак зламання вдалося досягти через багато вразливостей цьогознаходяться в більшості традиційних систем. Необхідно мати належні знання про ці напади. Безпека вашого веб-сайту і вашого сайтуклієнти залежать від ефективності таких заходів. Ви можете дізнатись, як хакери вдаються до проникнення, використовуючи це керівництво.

November 28, 2017