Back to Question Center
0

Semalt: трафік спаму Google Analytics та способи його заблокувати

1 answers:

Джейсон Адлер, менеджер з успішності клієнтів Semalt , вважає, що не можна сказати, що спам Analytics є однією з головних проблем для веб-майстрів у наші дні. Ця тема завоювала популярність, і існує багато способів вирішення цієї проблеми. Google створила розділ підтримки спаму на своїй сторінці, який призначений для надання нам необхідної інформації, щоб ми могли вирішити нашу проблему. Представник Google Analytics Адам Сінгер підтвердив, що компанія намагається вирішити цю проблему - online band logo creator. Однак це займе деякий час, і точна дата невідома. Спочатку вони проаналізували більше 259 облікових записів Google Analytics, які не містять ні вірусів, ні спаму. Вони налаштували фільтри і щоденно відвідують щонайменше двадцять п'ять реферерів. Загальний обсяг спам-переспрямуваних повідомлень перевищив десять відсотків, а близько п'ятдесяти відсотків веб-сайтів мали спам-трафік з більш ніж п'ятисот доменів. Ви повинні розглянути можливість використання цих інструментів, які допоможуть вам зберігати дані та статистичні дані Google Analytics у повному обсязі та не мати спаму .

Блокувальник спаму для реферерів / приматів

Це розширений спам-блокатор, який регулярно оновлюється. З часом він оновлює більше 550 доменів із чорним списком, які містять підозрілі URL-адреси, і фільтрує ці посилання, щоб надати вам найкращі та найбільш доречні результати. Інструмент доступний безкоштовно, має простий та зручний інтерфейс із великою кількістю параметрів пошуку..Також його можна оновити з кількома обліковими записами, а його перегляди легко фільтруються. Його ліміт квот становить понад десять тисяч запитів на день, але ви повинні оновлювати свої фільтри щоразу, коли ви додасте нові домени до цього інструменту.

Інструментарій Analytics

Дозвольте мені чітко зрозуміти, що Інструментарій Analytics не коштує; вам доведеться заплатити 15 доларів на місяць, щоб отримати доступ до всіх його функцій, але ця ціна нижча, ніж головний біль, який цей інструмент може полегшити. Це один із самих дивних та відмінних інструментів, оскільки він розширює спектр звітів Google Analytics і забезпечує найточніші результати. Цей інструмент автоматично оновлює свої фільтри, тому вам не потрібно робити ніякої спеціальної роботи, коли ви вставляєте нові домени. Ви можете застосовувати фільтри для всіх типів властивостей, переглядів та облікових записів. Інструмент має зручний та зрозумілий інтерфейс. Краща частина полягає в тому, що вона не має ліміту квоти, що означає, що ви можете додати якомога більше доменів і піддоменів. Тим не менш, вам доведеться зареєструватися і отримувати схвалення, а також платити плату за доступ до цього інструменту та його різних функцій.

Установник спам-фільтра

Spam Filter Installer - це відкрите джерело та вільне програмне забезпечення. Це один із самих всеохоплюючих автоматизованих інструментів фільтрування спаму в Інтернеті. Його легко завантажити та має багато функцій. Це може бути реалізовано на вашому сайті, і він має різні види та властивості для вибору. Інструмент може бути використаний лише в одному домені за один раз і має обмеження квоти на дві тисячі користувачів на день. Крім того, кількість фільтрів і доменів не точно оновлюється, і це головний недолік цього інструмента.

November 28, 2017