Back to Question Center
0

Semalt Визначає шляхи захисту вашого сайту WordPress від хакерів

1 answers:

Інтернет представляє величезний ресурс для більшості людей. Багато підприємств приймають онлайнплатформа для залучення багатьох клієнтів з різних місць в Інтернеті. Деякі з цих місць включають пошукову систему, що використовує Пошукову системуОптимізація (SEO) або в соціальних мережах за допомогою маркетингу соціальних мереж (SMM).

WordPress складає близько 24% всіх інтернет-сайтів у світі. Вонимати безкоштовну онлайн-платформу, яку кожна людина зможе використати та скористатись - morgan computing services. Їх плагіни, DIY будівельник сайту та інші функції веб-сайту в їх кодідайте відкриту платформу для багатьох підприємців та блогерів для налаштування своїх електронних комерційних сайтів. Проте хакери входять до цих сайтів однаковоманера Уже понад 94563 зловмисників намагаються вдарити сайти WordPress щотижня. Ця цифра з'являється через їх відкриту платформу, яка розкриваєвсі механізми. У результаті WordPress може представляти небезпечну платформу, яку більшість хакерів можуть використовувати для виконання деяких з багатьох небезпечнихатаки

Ендрю Дьян, менеджер з успіху клієнтів Semalt ,Погляньте на поради, необхідні для захисту вашого веб-сайту WordPress від хакерських атак.

Захист паролем

Важливо використовувати безпечні паролі..Перша спроба хакера звичайно випробовуєслабкі паролі, перш ніж почати сильні експлуатації. Пароль, такий як 12345, не є захищеним паролем. В інших випадках не використовуйте адміністраторапароль, який називається вашою дитиною чи компанією. Ви можете залишити багато інформації про компанію вразливою, і це може зробити весь Інтернетбезпека в скомпрометованому стані. Крім того, поінформуйте своїх клієнтів про важливість цих заходів.

Оновлення плагінів та програм-шпигунів

Оновлення вашого комп'ютера може врятувати вас від деяких нових веб-атак. Вв більшості випадків хакери використовують шкідливі посилання, які запускають скрипти в веб-браузері. Наприклад, хакери можуть використовувати сценарії крос-сайтів. Цеексплуатує атаки веб-сервера шляхом введення команд через реєстраційні форми або інші слоти для введення тексту. В результаті це важливоРозглянемо якесь шифрування, коли дані переміщуються до та з сервера в веб-браузері користувача. Ще одним засобом може бути використання анти шпигуна. Це такіпрограмне забезпечення, яке може виявити віруси та шкідливі програми, такі як троянські програми. Ваш веб-сайт може залишатися в безпеці.

Висновок

Для кожного підходу електронної комерції існує безліч способів доступу до сервераІнтернет працює в обмінному механізмі, де користувач надсилає та отримує команди з браузера. Аналогічним чином хакери використовують цей шансїх веб-сайти надсилають і отримують команди, що незаконно отримують доступ до сервера. Коли ми створюємо веб-сайти, користувач і задоволення клієнтівзазвичай наша кінцева мета. Ми не розглядаємо потенціал хакерів та інших людей з поганими намірами. Деякі найпростіші способи, які хакерМожна використовувати для проникнення в базу даних включати SQL Injection. Безпека кожного веб-сайту залежить від наявних механізмів, які можуть приборкати крадіжку.Тим не менш, існує безліч інших методів, які люди використовують, щоб захистити свої сайти від хакерів.

November 28, 2017