Back to Question Center
0

Semalt Визначає шляхи захисту вашого сайту WordPress від хакерів

1 answers:

Інтернет представляє величезний ресурс для більшості людей. Багато підприємств приймають онлайнплатформа для залучення багатьох клієнтів з різних місць в Інтернеті. Деякі з цих місць включають пошукову систему, що використовує Пошукову системуОптимізація (SEO) або в соціальних мережах за допомогою маркетингу соціальних мереж (SMM).

WordPress складає близько 24% всіх інтернет-сайтів у світі. Вонимати безкоштовну онлайн-платформу, яку кожна людина зможе використати та скористатись. Їх плагіни, DIY будівельник сайту та інші функції веб-сайту в їх кодідайте відкриту платформу для багатьох підприємців та блогерів для налаштування своїх електронних комерційних сайтів - buy beam splitter glass. Проте хакери входять до цих сайтів однаковоманера Уже понад 94563 зловмисників намагаються вдарити сайти WordPress щотижня. Ця цифра з'являється через їх відкриту платформу, яка розкриваєвсі механізми. У результаті WordPress може представляти небезпечну платформу, яку більшість хакерів можуть використовувати для виконання деяких з багатьох небезпечнихатаки

Ендрю Дьян, менеджер з успіху клієнтів Semalt ,Погляньте на поради, необхідні для захисту вашого веб-сайту WordPress від хакерських атак.

Захист паролем

Важливо використовувати безпечні паролі..Перша спроба хакера звичайно випробовуєслабкі паролі, перш ніж почати сильні експлуатації. Пароль, такий як 12345, не є захищеним паролем. В інших випадках не використовуйте адміністраторапароль, який називається вашою дитиною чи компанією. Ви можете залишити багато інформації про компанію вразливою, і це може зробити весь Інтернетбезпека в скомпрометованому стані. Крім того, поінформуйте своїх клієнтів про важливість цих заходів.

Оновлення плагінів та програм-шпигунів

Оновлення вашого комп'ютера може врятувати вас від деяких нових веб-атак. Вв більшості випадків хакери використовують шкідливі посилання, які запускають скрипти в веб-браузері. Наприклад, хакери можуть використовувати сценарії крос-сайтів. Цеексплуатує атаки веб-сервера шляхом введення команд через реєстраційні форми або інші слоти для введення тексту. В результаті це важливоРозглянемо якесь шифрування, коли дані переміщуються до та з сервера в веб-браузері користувача. Ще одним засобом може бути використання анти шпигуна. Це такіпрограмне забезпечення, яке може виявити віруси та шкідливі програми, такі як троянські програми. Ваш веб-сайт може залишатися в безпеці.

Висновок

Для кожного підходу електронної комерції існує безліч способів доступу до сервераІнтернет працює в обмінному механізмі, де користувач надсилає та отримує команди з браузера. Аналогічним чином хакери використовують цей шансїх веб-сайти надсилають і отримують команди, що незаконно отримують доступ до сервера. Коли ми створюємо веб-сайти, користувач і задоволення клієнтівзазвичай наша кінцева мета. Ми не розглядаємо потенціал хакерів та інших людей з поганими намірами. Деякі найпростіші способи, які хакерМожна використовувати для проникнення в базу даних включати SQL Injection. Безпека кожного веб-сайту залежить від наявних механізмів, які можуть приборкати крадіжку.Тим не менш, існує безліч інших методів, які люди використовують, щоб захистити свої сайти від хакерів.

November 28, 2017