Back to Question Center
0

Semalt: як боротися з шахрайством у Facebook, стверджуючи, що "ваша обліковий запис буде вимкнено"

1 answers:

Майкл Браун, менеджер успішності клієнтів Semalt , попереджає всіх користувачів Інтернету про те, що хакери використовують певний тип фішингу, орієнтуючись на користувачів Facebook. Повідомлення звичайно в формі повідомлення, що означає, що поточна обліковий запис Facebook збирається вимкнути. Вказані причини полягають в тому, що користувач виключає фальшиве ім'я на своєму обліковому записі, розміщує образливий вміст на часовій шкалі або інші проблеми, про які повідомляли інші користувачі Facebook. Тим не менш, це говорить користувачеві не турбуватися, оскільки вони можуть допомогти вирішити цю проблему. Потім вони надають посилання, за яким вони потім натискають, що нібито повторно підтверджує легітимність свого облікового запису.

Фішинг - це діяльність хакерів, де вони замасковують себе як реальну особу, щоб змусити користувачів надавати свою особисту інформацію. У вищезгаданому випадку хакери виставляють себе за команду безпеки Facebook. Схоже, що повідомлення з'явилося з них, і має пломбу Team Team, щоб зробити її схожою на компанію, яка підписалася на нього.

Повідомлення має всі визначальні характеристики фішингового шахрайства. Дизайн повідомлення - заманити користувачів, які не знають, клацати по посиланню, а потім розкривати їхні дані про Facebook. Найпопулярніші деталі - це дані для входу в обліковий запис разом із паролем, що йде з ним..Натиснувши посилання, він переспрямовує їх на сторінку, яка дуже нагадує Facebook, а потім запитує електронну пошту та пароль. Коли особа вводить ці дані, з'являється спливаюче вікно, яке вказує на те, що вони успішно підтвердили обліковий запис і вирішили проблему. Отже, сторінка перезавантажує, а потім повертає користувача до оригіналу та реальної сторінки Facebook .

Проблема починається після того, як ця інформація знаходиться в руках фішерів. Вони можуть використовувати це, щоб заблокувати користувача з свого облікового запису та перетворити його на джерело, з якого розсилка спаму та шахраїв передаватиметься іншим користувачам. Оскільки повідомлення матимуть ім'я власника, одержувачі повідомлення не розглядають пошту як шкідливий. Вони також можуть змінити назву облікового запису на "Безпека Facebook", а потім надіслати подібні повідомлення людям у списку контактів. Офіційна сторінка Facebook вже існує, і саме тому ці злочинці повинні бути творчими з їх структурами імен. Вони роблять це, додавши до свого імені дивних персонажів. Оскільки користувачі також можуть виявити, що вони розсилають свої електронні листи та паролі, фішингові хакери можуть також додати їх до свого арсеналу спаму та кампаній шахрайства.

Ті самі хакери можуть використовувати фальшиві сторінки для публікації повідомлень "відключені облікові записи" на сторінці загальних коментарів. Як тільки вони це зробить, оригінальний автор отримує повідомлення, яке може виглядати так, як це було з команди безпеки Facebook.

Важливо, щоб користувачі мали на увазі повідомлення, повідомлення або електронні листи від людей, які стверджують, що вони є частиною команди підтримки Facebook, особливо якщо вони наполягають на тому, що надана ними зв'язок допоможе вирішити певну проблему. У повідомленні є незвичайна граматика, дивні символи, посилання та вкладення. Якщо хтось звикає до проблеми з їх обліковим записом, вони повинні ввести URL-адресу в адресному рядку браузера або через додаток компанії. Будь-яка проблема з обліковим записом повинна з'являтися, коли вони входять Source .

November 28, 2017