Back to Question Center
0

Semalt: як переконатися, що ваш сайт захищений від хакерських атак

1 answers:

Витік особистої інформації є зростаючим викликом для користувачів Інтернету. Theінформація включає оголені знаменитості, інформацію про кредитні картки, державні дані, ідентифікатори електронної пошти та паролі. Це означає, щосвіт хакерів домінує в Інтернеті на кожному рівні. Нові люди можуть не розуміти, як їхні блоґи чи веб-сайти можуть бути зламані без нихінформація про кредитну картку. Тим не менш, хакери захочуть перетворити сайти "невпису" на шкідливих роботів,інформація без вашого відома. Більше того, вони можуть зламати бази даних сайту новин і маніпулювати або знищувати важливі дані івводити шкідливі посилання або вилучити хост-сервер.

Ось прості кроки, запропоновані Майклом Брауном, менеджером з успіху клієнтів Semalt Цифрові служби, ви можете використовувати для тримання хакерів:

  • Перш за все, оновіть все ваше програмне забезпечення. Власник сайту повинен забезпечити будь-який фрагментпрограмне забезпечення, яке вони використовують, оновлюється, незалежно від того, чи були їх веб-сайти створені з нуля або шляхом створення веб-сайту DIY на сторонній стороніплатформа під ключ Провайдери CMS, такі як Joomla та WordPress, завжди працюють над регулярними оновленнями та виправленнями, які роблять програмне забезпечення меншимвразливий до хаків. Таким чином, переконайтеся, що ви встановлюєте оновлення та запускаєте останню версію, яка постійно підтримує ваш веб-сайт.
  • По-друге, створити шари безпеки навколо ваших веб-сайтів..Так само, як біжишперед переглядом Інтернету на своєму комп'ютері ви повинні мати систему безпеки, яка служить першою оборонною тактикою вашого сайтупроти нападів. Наприклад, брандмауер Web Application є важливим захисним інструментом. Вона призначена для перевірки трафіку та випорожненняшкідливий запит і, отже, забезпечення захисту від насильницьких нападів СПАМ, ін'єкцій SQL та сценаріїв Cross Site.
  • По-третє, перейдіть на захищений протокол передачі гіпертексту (HTTP). HTTP єпротокол безпечного спілкування, який використовується для передачі чутливого вмісту між веб-сервером та веб-сайтом. Протокол додає SSL(Secure Sockets Layer) і TLS (Security Layer Transport) до HTTP сайту, що забезпечує захист своїх даних та користувачів від злому нападу.
  • Далі, використовуйте сильні паролі та регулярно змінюйте їх. Існує збільшеннязловмисників, які правильно вгадують комбінації імен користувача та паролів. Таким чином, використання сильних паролів є ефективним способомобмеження словникових нападів та жорстокої сили. Крім того, для адміністратора, бази даних та сервера веб-сайту потрібні сильні паролі.
  • Нарешті, важко визначити адміністративні каталоги. Хакери отримують доступ доінформацію про веб-сайт, використовуючи вихідні та вторгнення адміністративних каталогів. Вони можуть використовувати сценарії, які сканують всі каталоги в Інтернетісервер для надання таких термінів, як "логін" або "адміністратор", і поставити під загрозу безпеку вашого сайту шляхом введення в ці папки. Таким чином, гарантуйтевибирайте нешкідливі назви адміністраторських папок, які відомо лише вашій команді розробників, щоб зменшити потенційний збиток.

На закінчення, в світі онлайн-безпеки, будь-який веб-сайт може бути зламаний. Успішнийнападки шкідливі для даних власника на додаток до компрометації інформації про користувача. Крім того, атаки можуть викликати Google та іншіпошукові машини для чорного списку вашої мережі, щоб уникнути поширення шкідливої ​​інформації в Інтернеті. Завжди залишайтеся на стороні обережності.Виконайте щонайменше три основні кроки, передбачені в цій статті, щоб уникнути того, що це є метою для хакерів Source .

November 28, 2017