Back to Question Center
0

Semalt: як позбутися троянських коней

1 answers:

Що люди називають троянським конем або просто троянським, це шкідливе програмне забезпечення, яке прикидається таким, що щирим, щоб змусити користувача завантажувати його. Це може мати форму мультимедійного програвача, файлу, що додається до електронного листа, веб-сторінки або програми для смартфону. Користувачі можуть знайти таку інформацію досить переконливою, достатньою для їх відкриття, що, отже, встановлює зловмисне програмне забезпечення. Трояни можуть мати форму файлу. Вони можуть маскуватися у вигляді файлів зображень, офісних документів, звукових файлів або онлайн-ігор.

Джулія Вашнєва, старший менеджер з успіху клієнтів Semalt , говорить, що існує дві відмінності між троянами та вірусами чи хробаками. Для випадку з троянцями вони не мають можливості самостійно відтворюватися або поширюватися самостійно, як віруси чи черв'яки. По-друге, їх розробники придумують їх для зловмисного наміру, а віруси та хробаки - як випадкові, так і доброякісні.

Що робити троянські програми

Як зазначалося вище, троянські програми можуть мати різні форми, і вони мають код, який дозволяє їм робити щось на комп'ютері. Вони настроюються для ініціювання кожного разу, коли користувач перезавантажує комп'ютер. Після встановлення він створює зворотний запис для віддаленого користувача, зазвичай кібер-злочинців, в систему, що дозволяє їм керувати комп'ютером. Це може призвести до блокування власника. Всі ці дії виконуються безшумно і таємно. Вони навіть можуть відключати запущену антивірусну програму без знання користувача .

Деякі існуючі троянські програми встановлюють клавіатурні шпигуни, які працюють як шпигунські програми, які враховують дії користувачів на клавіатурі, контролюють використання Інтернету та збирають особисту інформацію. Інші дозволяють встановлювати програмне забезпечення ботнету, що з'єднує комп'ютер з іншими комп'ютерами-зомбі, що контролюються хакерами.Бонети мають багатофункціональні можливості, вони можуть запускати атаки DDoS (Distributed Denial of Service) для створення веб-сайтів, створюючи спам-повідомлення, розбиваючи шифрування або крадіючи облікові дані та паролі входу

Найпоширенішим середовищем для встановлення троянських програм є завантаження за умовчанням. Що відбувається, це те, що хакери змінюють код веб-сайту для завантаження шкідливого програмного забезпечення, коли користувач автоматично відвідує його. Якщо користувальницький обліковий запис має права змінювати програмне забезпечення, коли вони завантажують троянець, він автоматично встановить сам.

Магазини сторонніх додатків служать загальними місцями, де хакери ховають троянів. Вони вважають, що торговці пропонують дешеві версії мобільних додатків. Перш ніж завантажувати та встановлювати додатки, користувачі повинні переглянути документи та дозволи, які вимагає програмне забезпечення. Apple продукти, ймовірно, є безпечними, якщо власник не "розстрілює" свій пристрій.

Троянці дуже важко виявити. Якщо хтось підозрює про своє існування у своїй системі, він повинен використовувати "пакетний сніффер", який аналізує весь трафік, пов'язаний із системою, при пошуку будь-якого зв'язку з серверами, підозрюваними, що підлягають комп'ютерному контролю. Тим не менш, існують певні антивірусні програми, достатньо для того, щоб позбутися троянів.

Захист троянських інфекцій

По-перше, структуруйте обліковий запис користувача, щоб він використовував повні права адміністратора в рідкісних випадках. Крім того, вони повинні обмежувати права на встановлення або оновлення програмного забезпечення. Використовуйте обмежені рахунки для всіх інших заходів, пов'язаних з Інтернетом, оскільки вони не можуть змінювати програми.

По-друге, переконайтеся, що брандмауери залишаються активними для всіх домашніх мереж. Більшість операційних систем мають вбудовані брандмауери, і тому роблять бездротові маршрутизатори. Нарешті, надійне антивірусне програмне забезпечення, яке проводить регулярне сканування, запобігає інфікуванням. Завжди регулярно оновлюйте його Source .

November 28, 2017