Back to Question Center
0

Semalt: як захистити ваш сайт від міжсторінкових сценаріїв

1 answers:

Більшість онлайн-проектів піддаються хакерські спробам. Майже кожна людина, що володіє сайтомвже більше року страждає або зазнає спроби зламати. Ця вразливість становить дуже багато людей, що знаходяться під ризиком - is kanger protank dual coil. Блогери та власникивеб-сайтів електронної комерції слід остерігати ці атаки фіктивів та виправляти деякі помилки кодування, які є результатом цих спроб зламати.Більшість питань онлайн-безпеки кибер-безпеки включають хакерів, які намагаються отримати несанкціонований доступ на веб-сайти та отримати доступ до багатьохінформація, більшість з яких обертається навколо даних споживачів, як інформація про кредитну картку. Деякі інші хакери можуть виконувати такі протиправні діїяк знищення веб-сайту або запровадження методів недобросовісної конкуренції на платформі електронної комерції.

Одним з найпоширеніших атак веб-додатків є Cross-site Scripting (XSS)атака Це зламання передбачає атаку на введення коду на стороні клієнта, яка спрямована на запуск сценаріїв на веб-сайті або веб-застосунку, що використовуєпрямий введення тексту Код шкідливого коду виконує різні завдання в тілі коду, а також робить відправку браузера жертвикоди до невідомого таємного місця, відомого тільки хакерам.

Артем Абгарян, старший менеджер з успіху клієнтів Semalt ,пропонує до вашого відома різні способи роботи цього сценарію java і як захистити ваш веб-сайт від цієї атаки:

атаки між сценаріями (XSS) між різними сайтами

Ця атака передбачає, що жертва натискає посилання, за яким сценарій запускаєтьсябагато браузерів. Цей метод може використовувати інші методи, такі як VBScript, ActiveX та Flash, але Javascript є загальним через частотувикористання в більшості веб-програм. Ця атака передбачає хакера, який спрямовує атаку на деякі вхідні сторінки. Ця процедура передбачає ін'єкціюкорисне навантаження в браузері жертви, натиснувши шкідливе посилання. Цей етап включає в себе численні атаки атак, а також деякі ПТКрекламні кампанії для приманки та перемикання.

Потенційні загрози

За допомогою JavaScript, зловмисник може відправляти та отримувати запити HTTPS. Theхакер може також мати можливість отримувати паролі та ввійти в облікові дані не підозрюючим користувачем, особливо, коли вони прив'язують свій браузер. ЦеХакінг може змусити людину втратити всі цінні дані на веб-сайті, а також заохочувати шахрайські атаки, такі як місцезнаходження користувача, IP-адреса,мікрофон, веб-камера та інші атаки, що належать до ін'єкцій SQL.

В інших випадках атака міжсторінкових сценаріїв (XSS) може забрати весь браузерпечиво XSS - складний інженерний процес, і це може зробити браузер прозорим шаром. У результаті вам потрібно враховуватив деяких дизайнерських особливостях вашого веб-сайту для захисту від XSS.

Висновок

Для будь-якого сайту електронної комерції важливо захистити ваш сайт від таких хакерівяк Cross-Site Scripting (XSS). Це exploit - це атака на введення коду на стороні клієнта, яка не тільки робить веб-сайт вразливим, але йтакож кінцевий користувач. Хакер може мати можливість запускати скрипт на сервері, що дозволяє їм отримати доступ до приватної інформації. Деякі способищоб запобігти атаці Cross-Site Scripting (XSS) на цьому керівництві. Ви можете мати можливість захистити свій сайт від XSSатакувати, а також захистити безпеку ваших клієнтів від хакерів.

November 28, 2017