Back to Question Center
0

Semalt: загальні типи шахрайства, що впливають на електронну комерцію

1 answers:

Злочинність, схоже, приваблює альтернативні способи оплати, коли вони служать якідеальне місце для проведення шахрайства. Починаючи з 2013 року, випадки шахрайства у сфері електронної торгівлі збільшилися на 19% в тому обсязі на 100 доларів США 5,65центів йдуть до шахраїв.

Наступна стаття, Макс Белл, The Semalt Менеджер успіху клієнтів пояснює найпоширеніші шахрайства з електронною торгівлею.

крадіжка особистих даних

Вони складають 71%, 66% фішингу та 63% - крадіжки. Нападники в основномуцільові кредитні картки. Мета полягає в тому, щоб здійснити транзакції з іншою ідентичністю, оскільки виникнення нових ідентифікацій вимагає втомливості.Шахраї спрямовують особисту інформацію, яка дозволяє їм вести ці онлайн-транзакції. Фішинг - це широко використовуваний методриба для клієнтської інформації з веб-сайтів. Фармінг - це техніка, за допомогою якої зловмисник маніпулює веб-сайтом, щоб спрямовувати клієнтів на адресудані веб-сайту, звідки паролі, якими вони користуються, використовуються для відповідності чиїсь особи. Напад на постачальників електронної комерції таВикористання шкідливих програм для атак сайтів також потрапляє до цієї категорії. Атаки "людина в середину" більш досконалі і включають сифонуваннядані шляхом викрадення зв'язку між веб-сайтом та клієнтом.

Дружній шахрай

Тут клієнти замовляють товари, а потім використовують "тягнуть" форму оплати, якпрямий дебет або кредитна картка. Потім вони починають відкликання, заявляючи, що інформація про їхній обліковий запис була зламана або викрадена. Ці типиклієнтів несправедливо відшкодовуються, але зберігають товари чи послуги. Це йде рука об руку з перевантаженням, за яким замовник цього не робитьхочете скористатися своєю фізичною адресою для доставки. Скоріше за все, вони використовують посередників, які використовують свої дані для придбання продукту..

Чиста шахрайство

У цьому випадку хакер використовує кредитну картку для здійснення покупки, але маніпулюєдеталі транзакцій для обходу систем виявлення шахрайства. Шахраї вимагають технічної експертизи для виконання такого родушахрайства Це вимагає освоєння роботи систем виявлення та багато чого про власників вкраденої картки. Тоді вони використовують цеправильну інформацію, щоб обдурити систему. Перед здійсненням успішного чистого шахрайства вони повинні протестувати картку, щоб дізнатись, чи вона працює.

Шахрайство партнерів

Можна використовувати повністю автоматизований процес або отримати справжніх людей для входу як торговціввикористовуючи підроблені рахунки. Мета полягає в тому, щоб зібрати стільки грошей, скільки вони можуть отримати від партнерських програм, маніпулюючи трафіком або статистикоюформи реєстрації.

Шахрайство триангуляції

Вона включає три процеси. Перше - створити підроблене пропонування магазинунизькі ціни на товари з високим попитом. Другий крок полягає у використанні даних викрадених кредитних карток та використання назв, зібраних з цих кредитівкарти, робити покупки з реальних магазинів. Вони гарантують доставку продукту замовнику, щоб гарантувати довіру до покупки.Нарешті, шахрай використовує інформацію з вкраденої картки для подальшої покупки.

Шахрайство купців

Цей тип шахрайства є простим: шахрай пропонує товари за низькими цінами,але ніколи не передає їх замовнику. Вони, однак, зберігають платежі та не є унікальними для певного типу платежу.

Ще один міжнародний шахрай

Поширеність шахрайства - це відсутність інтегрованої системи для забезпечення єдиногоперегляд всіх операцій, здійснених у більш ніж 14 країнах та на різних ринках. 52% вважають збільшене шахрайство важливою проблемою,і аналогічне число не знає про інструменти, доступні їм для запобігання шахрайству. Мовні бар'єри гальмують управління шахрайствомкраїн, а також для окремих осіб.

Різні пристрої

Шахрайство виявляється викликом для будь-якого продавця. Однак, як вони приймають aбагатоканальний рекламний носій, загроза обов'язково загострюється. Веб-сайти третьої сторони ведуть у шахрайстві, а потім на мобільних телефонах,і, нарешті, веб-сайти продавців Source .

November 28, 2017