Back to Question Center
0

SEO та маркетинг маркетингу - Семалт розділяє різницю, яку потрібно вивчити

1 answers:

У будь-якому інтернет-бізнесі цифровий маркетинг може сформувати серце зростаючої клієнтської бази.Наприклад, інтернет-маркетологи використовують найважливіші методи, такі як оптимізація пошукової системи (SEO) або контент-маркетинг. Однакзнати різницю між SEO та контент-маркетингом може бути непросто. Є багато подібностей між цими двома способамиотримання клієнтів онлайн. Щоб бути більш конкретним, SEO, по суті, контент-маркетинг. У той же час контент-маркетинг також стосується SEO.

Щоб полегшити плутанину, менеджер успіху клієнтів компанії Semalt ,Ліза Мітчелл, має список різних способів пояснення відносин між SEO та маркетингом контенту.

Різниця між SEO та контентним маркетингом

SEO та контент-маркетинг зазвичай не інтегровані. Незалежно від того, на скільки цеДва фактори, здається, зв'язані між собою, деякі їх аспекти збігаються. Одна з основних помилок вмісту маркетологи роблять переконання, що змістмаркетинг усуває потребу в SEO. Ця ідея може ввести людину в оману та призвести до низького рейтингу веб-сайту через незгодуосновні функції, призначені для кожного з них.

Ця помилка є очевидною у тому, як люди ставляться до різних аспектівв кожному з них. Наприклад, SEO - це засоби цифрового маркетингу, такі як пошук відповідних ключових слів, створення контенту, соціальнімедіа-маркетинг, зв'язок і дизайн веб-сайту над іншими параметрами..З іншого боку, маркетинг контенту виключно передбачає створення контенту.Це один з методів Google, присвячених рейтингу веб-сайту, за допомогою таких аспектів, як релевантність вмісту, довжина публікацій в блозі, вірусний SMMа також деякі сфери SEO.

Як співвідноситись з маркетингом SEO та контенту

Перегляд SEO та контент-маркетингу як окремих юридичних осіб може створити неправильневраження про двох. Перш за все, SEO є частиною маркетингу контенту, хоча і не повністю. Цей факт очевидний через такі аспекти, яктематичне розміщення, метатегів та мета опис, зв'язок соціальних мереж, а також вибір і розвиток ключових слів. Тому деякі зці аспекти стосуються, роблячи два найбільш ефективних технологій інтернет-маркетингу десятиліття.

У кожному аспекті, як SEO, так і контент-маркетингу існує технологіяінші. Для того, щоб зменшити плутанину, SEO та контент-маркетинг різні. Наприклад:

  • SEO охоплює вузький спектр, коли мова заходить про створення та розміщення вмістуніж контент-маркетинг. Це передбачає більше технічних аспектів роботи веб-сайту. У той же час змістовий маркетинг передбачає розробкуконтент, який вимагатиме SEO для онлайн-видимості.
  • Застосування SEO та контент-маркетингу відрізняється. Наприклад, SEO означаєавтоматизація певних технічних аспектів контентного маркетингу. Єдиний спосіб змістовного маркетингу має сенс через застосування будь-якогоТехніка SEO.

Висновок

Для будь-якого онлайнового сайту, щоб досягти успіху в перемозі їх конкуренції, як SEOі вміст маркетингу повинні мати. Наприклад, SEO має безліч дизайнів і технічних функцій, які маркетинг контенту повинен працюватиоптимально В інших випадках SEO залежить від інформації, доступної лише в контентному маркетингу. Визначення різниці і знанняякий може бути необхідним для успіху в Інтернеті. Як результат, дві технології онлайн-маркетингу є незалежними і можуть допомогти оцінити aСайт високо в пошукових системах Source .

November 27, 2017