Back to Question Center
0

Шахрайство в Інтернеті та безпека в Інтернеті - Handy Поради від Semalt для всіх користувачів Інтернету

1 answers:

Якщо ви регулярно користуєтеся Інтернетом, а зокрема електронною поштою, то ви повинні знати про цепро шахрайство електронною поштою та шахрайство в Інтернеті.

Інтернет-шахрайство - це тип шахрайства, який виникає в різних формах. Він коливається відонлайнові шахрайства по електронній пошті загроз; на жаль, не існує жодних правил та правил для запобігання інтернет-шахрайствам та онлайн-шахрайствам. ШахраїНічого не зупиняйте, щоб отримати вашу конфіденційну інформацію та дані кредитної картки. Вони розумні, але це не означає, що ви не можете визначити злодіїв.Завжди можна позбутися їх і зберігати вашу інформацію в безпеці, особливо якщо мати на увазі наступні поради, наданіОлександр Пересунко, менеджер з розвитку клієнтів Semalt Цифрові послуги.

Шукайте створених підприємств або продавців

При роботі з онлайн-компаніями важливо шукати встановлених постачальниківабо підприємствам. Для цього ви можете найняти хорошого бізнес-адвоката або бухгалтера, який допоможе вам з оформленням документів. Переконайтеся, що ви все знаєтепро місцезнаходження, номер телефону та адресу електронної пошти продавця. Для цього ви можете поставити кілька запитань перед завершенням угоди. Це може звучатияк ви багато чого запитали, перш ніж прийняти їх пропозицію, але ніколи не пізно, оскільки ви хочете бути в безпеці в Інтернеті..Ви повинні такожпереконайтеся, що ви купуєте фірмові товари, а не місцеві продукти. Якщо продавець пропонує вам мати місцеву продукцію без гарантії,це може бути тривожним знаком.

Навіть з переліком книг, написаних про інтернет-шахраї, часто бувають бізнесменине вдалося визначити правильних продавців. Ось чому ви повинні дослідити продавця, перш ніж скласти угоду. Більшість людей це не турбуєпроводить багато досліджень, оскільки вони почувають себе витрачаючи час. Дозвольте мені сказати вам, що необхідно залишатись в безпеці в Інтернеті. Якщо виЩо стосується деяких нових продавців, то перед обробкою комісійних потрібно запитати їх особисту інформацію, ідентифікаційну картку та повну адресу. Якщо вивирішили купити щось від конкретного продавця, важливо знати товар, його ціну та марку. Деякі шахраї намагаються це зробитипродати вам низькоякісні або термін дії продукту; переконайтеся, що товар, який ви купуєте, знаходиться у хорошому стані, а його ціна не повинна перевищувати ринковукурс

Будьте обережні з небажаними листами

Протягом деякого часу люди скаржаться на небажані електронні листи. Ти повиненне потрапляти в ці повідомлення, оскільки вони можуть викрасти вашу особисту інформацію та дані кредитної картки. Хакери намагаються заманювати людей електронною поштоювкладення та подібні речі; важливо, щоб ви не завантажували нічого з невідомих ідентифікаторів електронної пошти. При замовленні в Інтернетіви повинні використовувати номер своєї кредитної картки лише тоді, коли ви правильно перевірили веб-сайт. Важливо, щоб ви не вставили свою кредитну карткудеталі або ідентифікатор PayPal на веб-сайт, у якому ви не впевнені.

Ніколи не проводьте свої гроші

Так, ніколи не слід проводити свої гроші, оскільки це небезпечно. Більшість злочинцівшукати платежі через прямі банківські перекази, і якщо ви зіштовхнетеся з будь-якою з них, вам слід звернутися до свого адвоката Source .

November 28, 2017