Back to Question Center
0

Шахраї та безпека - Бути критично розумним з Semalt

1 answers:

Інтернет насичений різними людьми з багатьма намірами. Як встановлено багато людейкомерційні веб-сайти та блоги, інші продовжують інвестувати свій час у розробку методів для їх незаконних дій. Коли ми створюємо веб-сайти,ми зосереджуємо свою увагу на наданні послуг, а також на досвіді, яке користувач відчуває, використовуючи ваш сайт. Більшість функцій веб-розробкипов'язані з інтернет-маркетингом та дизайнерськими функціями, такими як Пошукова оптимізація (SEO), розробка UX, а також розробка контентутакі структури, як веб-розробка.

Інструменти, які використовують хакери, просуваються, і вони стають все кращими і кращимиз попередніх версій з часом. Важливо бути в курсі методів використання хакерів, а також інших методів, які дозволяютьполе злому, а також підвищення безпеки використання Інтернету. Більшість інтернет-шахраїв обертаються навколо творів хакеріві шахраї.

Важливо вивчити деякі з цих атак і бути в безпеці від них.

Джейсон Адлер, менеджер з успіху клієнтів Semalt ,Розповідає про типові інтернет-атаки на шахрайство.

Шахрайство

Це злочин включає в себе відправлення повідомлень та електронних листів, які не мають наміру.Шахраї використовують такі методи, як атаки з фішингу чи наживки. В інших випадках шахраї використовують посилання, які потенційно шкідливіабо використовувати віруси. Вони можуть надсилати вкладення, що містять троянців. Після їх відкриття вони можуть заразити ваш браузер і викрасти багато паролів користувачата іншу особисту інформацію. Важливо використовувати додаткові фільтри спаму, а також використання безпечного постачальника електронної пошти..Забезпечте свої пароліє сильними і плагіни актуальні.

Ін'єкція SQL

Цей тип атаки використовує шанс отримати погано кодовані веб-сайти. Дещовеб-сайти з кодом PHP мають вразливість SQL. Деякі бази даних доступні дистанційно, використовуючи цей метод зламу. Більше того, SQLІн'єкція може дозволити хакерам читати всю інформацію, що знаходиться на сервері, у стовпцях та рядках. Цей експлойт може зробити веб-сайт вразливим.Деяка інформація, яка може витікати таким способом, включає інформацію про кредитну картку.

Cross Site Scripting (XSS)

Ця атака виконує деякі з найбільших інтернет-шахрайств. XSS використовуєтекстові поля для запуску сценаріїв на іншому веб-сайті. На відміну від атак ботнету, XSS отримує доступ до бази даних, що робить весь процес переглядусуєта Хакери можуть викрасти інформацію про кредитні картки через XSS. В інших випадках люди можуть поставити під загрозу безпеку веб-сайту через хакерствоце Крім того, зусилля SEO не можуть принести плодів на сайті, які пошукові системи вважають незахищеними.

Висновок

Інтернет насичений багатьма проблемами та проблемами. Крім того, існують різнінаміри та мотиви більшості користувачів Інтернету. Більшість веб-сайтів будується без хакерів та шахрайства в Інтернеті. Як наслідок,Розробка функцій веб-сайту зосереджена на забезпеченні надання послуг, а також на ефективності покупки сайту. Однак ємінімальні заходи для утримання хакерів. Ви можете триматися подалі від інтернет-шахрайства, використовуючи деякі поради в цьому керівництві. Крім того, можнавідновити безпеку вашого перегляду, а також інші фактори, що впливають на безпеку ваших клієнтів Source .

November 28, 2017