Back to Question Center
0

Шкідливе ПЗ та способи уникнути його - Semalt покаже вам кілька підступів

1 answers:

Юлія Вашнєва, старший менеджер із успішних клієнтів Semalt , відкриє ваші очі на деякі прийоми, необхідні для виконання під час атаки зловмисного програмного забезпечення.

Майже всі ми мали справу з комп'ютерними вірусами та шкідливими програмами в деякій частині нашого життя. Маю рацію? Не весело мати віруси; Замість цього, ви повинні бути стурбовані вашою безпекою в Інтернеті та безпекою в небезпеці. Коли ваш комп'ютер починає уповільнюватися, це той час, коли ви повинні уникати шкідливого програмного забезпечення та приймати серйозні заходи .

Використовуйте багатошаровий захист у всіх точках

Перше, що вам слід зробити, - це використання шаруватого захисту в кожній точці. Це дозволить захистити вашу систему від атак на веб-сайті, вразливості в Інтернеті, мутації вірусів та завантаження за допомогою драйверів - online novelty documents. Щоб забезпечити максимальний захист, необхідно активувати програмне забезпечення для захисту від мережі та сканувати пристрій один або два рази на тиждень. Ви також можете спробувати Системи запобігання вторгнень, брандмауер, Insight, SONAR та Антивірус для безпечності вашої мережі. Відповідь Symantec Security Response говорить про те, що ми повинні постійно оновлювати наше програмне забезпечення та операційні системи .

Зменшити поверхню нападу

Важливо скоротити площа атаки в значній мірі. Ви повинні видалити програми, які ви не використовуєте. Дозвольте мені сказати вам, що високий ризик або чутливі кінцеві точки можуть призвести до максимальної шкоди вашій системі. Ось чому ви повинні сканувати свій пристрій раз на день і триматися подалі від встановлення невідомого та небажаного програмного забезпечення .

Покращити стандартні налаштування Symantec Endpoint Protection

Важливим є покращення параметрів захисту кінцевої точки Symantec..Навіть деякі налаштування можуть призвести до революцій у вашому онлайн-захисті. Ви повинні зберігати налаштування відповідно до ваших вимог і забезпечувати свою конфіденційність, щоб хакери не обманювали вас.

Тримайте плагіни браузера оновлено

Більшість зловмисників оцінюють ваші браузери, а потім намагаються заразити вашу систему. Ось чому важливо оновлювати налаштування та плагіни вашого веб-переглядача. Ви не повинні використовувати Internet Explorer, Acrobat, Flash та Abode Photoshop без сканування комп'ютера чи мобільного пристрою. Багато вірусів та зловмисного програмного забезпечення входять у вашу систему через Internet Explorer. Отже, краще триматися подалі від цього браузера та спробувати Google Chrome або інший веб-переглядач за вашим вибором.

Блок P2P використання

Один із найпростіших і найшвидших способів хакерів використовувати для розповсюдження шкідливих програм через мережі однорангової мережі (P2P). Ви завжди повинні блокувати використання P2P. Для цього ви можете створювати та застосовувати правила, не пов'язані з P2P, такі як використання вашого комп'ютера, таким чином, щоб сторонні користувачі не могли отримати доступ до вашого пристрою. Таким чином, ви можете переконатися, що ваш комп'ютер значною мірою зберігається від шкідливих програм та вірусів .

Вимкнути автозапуск

Ви можете зупинити прибуття вірусів та шкідливих програм шляхом перетворення AutoRun. Під час завантаження щось ви завжди повинні вимкнути, щоб непотрібні елементи не встановлювалися на ваш комп'ютер .

Переконайтеся, що всі патчі ОС застосовуються

Останнє, але не менш важливо, ви повинні переконатися, що кожна патч ОС правильно застосована. Компанії, такі як Apple, Microsoft та Google, випускають пакети для випуску, патчи безпеки та виправлення для своїх глобальних клієнтів щомісяця. Їхні продукти допомагають нам усунути дефекти наших операційних систем. Ви можете отримати будь-яку з цих продуктів і встановити на свій комп'ютер для максимальної безпеки та захисту в Інтернеті. Незалежно від того, чи використовуєте ви Mac OS X, Windows або іншу операційну систему, ви завжди повинні оновлювати свої веб-переглядачі та програми один або два рази на місяць .

November 28, 2017