Back to Question Center
0

Що таке "інтернет шахрайство"? - Semalt дає відповідь

1 answers:

Інтернет є великим економічним ресурсом, який має численні переваги для більшості своїх користувачів. Багато людей можуть скористатися ринковим потенціалом, який має Інтернет. Підприємства з веб-сайтами електронної комерції можуть отримувати клієнтів з усього світу. У більшості випадків люди створюють веб-сайти з урахуванням кінцевих користувачів. Існує дуже невелика ймовірність розглянути можливість підвищення ефективності кібер-безпеки на вашому сайті. Проте, розуміння шахрайства в Інтернеті може зробити ваш веб-сайт електронної комерції безпечним за допомогою комбінації численних методик виявлення злому - automated queue management system.

Знання про шахрайство в Інтернеті можуть бути корисними для сайту в цілому, маркетингові методи, такі як оптимізація пошукових систем (SEO), залежать від ефективності функцій безпеки веб-сайту. Google може відмітити сайт як незахищений, що може змусити деяких покупців побоюватися здійснювати транзакції на сайті. Також важливо негайно повідомити про випадки шахрайства в Інтернеті. Ви зможете зберігати безпеку своїх клієнтів, а також роботу вашого бізнесу електронної комерції.

Росс Барбер, менеджер з успішності клієнтів Semalt пропонує розглянути такі види шахрайства в Інтернеті:

  • Хакери. Хакери - це фахівці з комп'ютерної техніки, які можуть керувати системами та отримувати несанкціонований доступ до більшості систем..Важливо залишатись від хакерів. Хакери можуть змусити бізнес втратити свою службу через атаки DoS. В інших випадках інтернет-шахрайство, такі як крадіжка кредитних карток, відбувається за допомогою хакерів. Важливо стежити за хакерів, таких як SQL Injection, а також сценаріїв Cross Site Script (XSS). Ви також можете створити інформаційно-просвітницьку кампанію своїм клієнтам, повідомляючи їм про важливі поради щодо збереження.
  • Спам. Спам-повідомлення - це повідомлення електронної пошти, які, як правило, мають деякий незрозумілий мотив за їх присутністю. Спамери застосовують різноманітні методики, щоб зробити своїм предметам натискати посилання, які, як правило, шкідливі або з шкідливими наслідками. Наприклад, вони можуть містити троянів, які можуть зламати комп'ютер жертви та забрати цінні відомості. Ці віруси також можуть пошкодити всю файлову систему, що призводить до втрати сервісу на комп'ютері жертви.
  • Фішинг. Фішинг - це техніка, яку більшість шахраїв використовують, щоб змусити людей отримувати облікові дані для входу. Це також може придушити іншу відповідну інформацію, а також робити безліч інших хакі. Фішинг передбачає створення дублікатів веб-сторінок. Потім хакер повинен шукати спосіб обманути жертви на використання фальшивого веб-сайту як законного. Користувачі можуть отримати бездоганний доступ до даних клієнта без їхньої згоди
  • .

Висновок

Кібернетична безпека є необхідністю для більшості веб-сайтів електронної торгівлі. Важливо створити сайт, захищений від творів хакерів, а також той, який дозволяє клієнтам здійснювати покупки без багатьох прив'язок. Як наслідок, важливим є володіння деякими адекватними знаннями щодо шахрайства в Інтернеті. Багато випадків спаму та хакерства трапляються через недостатню поінформованість про жертви майбутніх нападів. Як результат, стан кібербезпеки залишається в дуже згуртованому стані. Це керівництво має важливі поради щодо шахрайства в Інтернеті. Проблеми, такі як крадіжка кредитних карток, а також крадіжка особистих даних, не можуть торкнутися вас при застосуванні цих заходів.

November 28, 2017
Що таке "інтернет шахрайство"? - Семальт дає відповідь
Reply