Back to Question Center
0

Що таке SQL ін'єкції? - Прозорливість від Semalt

1 answers:

SQL Injection - це загальний хак, який більшість хакерів знаходять до використання сьогодні. Ця атакаможе скомпрометувати безпеку та конфіденційність використання веб-сайту. Він використовує вразливість коду веб-сайту, що представляє собою отвори безпеки,які хакери можуть отримати доступ до бази даних сайту. З цієї концепції, це вимагає зусиль досвідчених хакерів знайти корінь іотримати доступ до сервера з віддаленого місця через мережу. За допомогою SQL Injection можна збирати інформацію з веб-сайтунаприклад, ім'я користувача, паролі та дані кредитної картки.

Structured Query Language (SQL) - це мова програмування, що дозволяє користуватися комп'ютеромдля доступу, редагування та запису даних на сервері - vizag 4k video. SQL Injection працює на деяких конкретних типах серверних баз даних, які представляють цей видвразливість Деякі з баз даних, що підлягають цьому атаку, включають MS SQL Server, Oracle, Access, FileMaker Pro і MySQL. Від аТочка зору програміста, кожна онлайн-форма або поле для введення текстового поля дає змогу запустити команду на сервер. НікЧайковський, Semalt Старший менеджер з успішності клієнтів пояснює, що хакери використовують цю вразливість в таких базах даних і досягають численних атак.

Ін'єкції SQL у роботі

Більшість веб-сайтів підтримують деякі форми, за допомогою яких користувач може вводити деякі дані..Цешанс - це єдиний шлях, завдяки якому клієнти можуть взаємодіяти з сайтом та отримати певні потреби та рішення в процесі перевірки. Поля, які можутьдозволяють вводити такі команди, як такі, як форми, таблиці, запити на підтримку, кнопки пошуку, поля коментарів, поля зворотного зв'язку, реєстраціяформи, а також вхід на форми. Сервер читає дані з цих форм як команду, яка дозволяє користувачеві редагувати та змінювати інформаціюна сервері Деякі методи обмеження цього атаки можуть включати в себе шифрування інформації про вхідні форми, перш ніж надходити на сервер.

Атаки SQL Injection використовують цей шанс. Існує ризик на сервері, якийбільшість хакерів використовують для виконання інших видів команд для цієї атаки. Злочинність компрометує безпеку серверів, поставивши іншівиди команд на сервер. Ця атака може розкривати цінні відомості, такі як будь-яка інформація, присутня у вигляді введення тексту.Крім того, хакер може мати можливість завантажувати файли, завантажувати, редагувати, заміщувати або видаляти файли, присутні на сервері цих баз даних. ЦеВажливо використовувати код безпеки під час розробки веб-сайту.

Висновок

Для ефективної роботи будь-якої електронної комерції потрібні деякідостатній рівень гарантії кібербезпеки. Однак ми робимо сайти, орієнтовані на технічні характеристики, що дозволяє здійснювати торгівлю або купувативід покупця. Намір хакера ніколи не розглядається, і це робить весь процес вразливим. Ін'єкції SQL є особливимтип хакі, який використовує вразливість більшості кодів веб-сайтів. Хакер може отримати доступ до сервера і виконувати деякі основніхакі та атаки. Така уразливість погіршує безпеку веб-сайту, і це може призвести до того, що ваші зусилля з SEO зупиняються. Ти можешвикористовуйте цей посібник, щоб уникнути нападу SQL Injection на ваш сайт. Крім того, ви можете розвідати своїх клієнтів щодо майбутньої небезпеки та зберігати їхвони в безпеці від нападу.

November 28, 2017