Back to Question Center
0

Ви хочете зупинити спам? Semalt Expert визначає поради щодо блокування спам-фільтрів

1 answers:

Коли мова йде про інтернет-маркетинг та інші завдання, важливо зібрати всю необхідну інформацію, перш ніж виконувати важливі завдання. Освіта з кібер-атак може бути корисною для компанії. Наприклад, компанії можуть отримувати інформацію про те, як виявляти та уникати електронних листів зі спамом, а також іншим вмістом в Інтернеті. Ці прості методи можуть допомогти компанії та її працівникам заощаджувати мільйони ресурсів, які стають уразливими в разі успішного нападу спаму. Це також може заощадити компанію на агонії отримання хакі і спаму, що може призвести до втрати бізнесу кібер-злочинцям - free farm equipment appraisal.

Ліза Мітчелл, менеджер з успіху клієнтів Semalt , передає важливу інформацію про те, як боротися зі спамом.

1. Електронна адреса.

Електронна адреса - це особиста контактна інформація. Він повинен залишатися секретом. У випадку використання в Інтернеті не надайте свою адресу електронної пошти на веб-сайт або онлайн-форму, оригінальність та авторитет якої викликають сумнів. Більшість спамерів використовують електронну адресу, щоб відправляти електронні листи. Захист вашої адреси тримає їх на одному кроці від досягнення вами. Ви також не повинні відкривати вкладення, що містяться в спам-повідомленнях. Вони можуть містити троянських програм, які можуть мати багато несприятливих функцій на комп'ютері жертви.

2. Не скасовуйте підписку..

Коли спам-лист містить посилання, важливо не скасувати підписку на що-небудь. Перш за все, це містифікація, оскільки ви не брали участі в жодній підписці. Крім того, цей процес підтверджує спамеру, що адреса електронної пошти, яку я використовую, використовується для виконання інших атак у майбутньому. Крім того, посилання на нього може виконувати інші шкідливі завдання на вашому комп'ютері, роблячи багато пошкоджень.

3. Ніколи не натискайте посилання в електронному листі спаму.

Ці посилання можуть містити шкідливе програмне забезпечення або здійснювати набір номера на смартфоні. В інших випадках він підтверджує спамеру, що адреса електронної пошти дійсна. Ця опція залишає спамеру дійсною метою, на яку вони можуть надсилати додаткові інструменти спаму або фішингові сторінки. Крім того, ці посилання можуть містити інструменти для зловмисників, які можуть зачепити ваші браузери на віддалені комп'ютерні комп'ютери та отримати доступ до великої кількості особистої інформації.

4. Використовуйте індивідуальну електронну пошту для роботи.

Для людей, які мають особисті веб-сайти, важливо не публікувати в ньому власну роботу. Це запобігання відбувається тому, що хакери та шахраї мають інструменти, які можуть отримувати електронні листи з веб-сайту та використовувати їх для атак спаму. Якщо вам потрібно включити служби електронної пошти, важливо використовувати безкоштовні служби електронної пошти для цієї функції.

Висновок

Багато підприємств і людей потрапляють на шкідливі атаки на спам. У більшості випадків спам передбачає безліч марних спроб, які можуть стати успішними після виявлення неминучої жертви. У результаті працівники та різні юридичні особи є вразливими до кібер-атак, а також інші хаки сторонами з поганим наміром. Освіта та обізнаність можуть врятувати компанію багато часу, ресурсів, репутації та агонії, які кіберзлочинність може призвести до успішних атак. У цьому посібнику доступні кілька способів, за допомогою яких ви можете виявити та уникати спаму. З цих методів ви можете остерігатися цих листів і відповідати належним чином, не потрапляючи в глибокі проблеми.

November 28, 2017