Back to Question Center
0

Втомилися від підключення банків-фіширів? Отримати в путівнику від Semalt

1 answers:

Дії, пов'язані з шахрайством в Інтернеті, наближаються до фішингу. Онлайнполе - величезний економічний ресурс з нескінченним ринковим потенціалом. Багато веб-сайтів і підприємств електронної комерції користуються цим каналомвід численних клієнтів через Інтернет. Фінансові установи, такі як банки, мають онлайн-платформу, на якій більшість трансакцій можливівиникати Банки страждають від порушення більшості хакерів, а також випадків шахрайства в Інтернеті, які, як правило, крадуть мільйони від банківустанов, а також особи, які самі здійснюють бізнес-процедури.

Проте шахраї та інші злочинці мають шанс скористатися цією платформою - gaconfig analytics google. Більшістьвипадки шахрайства походять від банкірів або веб-сайтів зламаних банків. Фішинг передбачає створення сторінок клонів, а також клонування сайту конкретногобанк Хакери можуть використовувати такі способи, як спам або підключення браузерів, щоб змусити своїх чутливих жертв надавати цінну інформаціюна фальшиву сторінку. В результаті персональна банківська інформація витікає хакерів, де вони можуть націлювати тисячі таких осіб. Банкияк правило, страждають від втрати, а також страхові компанії, що їх страхують від такого роду злочинів.

Існує багато способів здійснення фішингу. Це важливо знатищоб запобігти небезпечним атакам. Деякі з цих методів збігаються, а інші включають комбінацію одного чи двох цих методів.

Макс Белл, один з провідних фахівців Росії Semalt ,дає уявлення про наступні методи фішингу:

  • Метод Дренета

Цей підхід передбачає створення підробленої служби розсилки поштових служб електронної поштивиглядає як законний тілесний розділ, де спамер надіслав листам триваючі логотипи банку та іншу інформацію про довіру. Метатут потрібно заманити суб'єктів на надання інформації про клієнтів. Деякі з загальних процедур масового спаму використовують цей метод.

  • Метод катушки

Ця техніка передбачає пряме націлювання. Хакери можуть мати певну контактну інформаціювід жертви вони шпигують. Тоді вони можуть запропонувати деякі цільові способи отримання інформації від користувача. Персональна інформаціянаприклад, дані банківського входу для онлайнового доступу можуть витікати таким чином.

  • Метод Lobsterpot

Ця техніка передбачає створення підроблених веб-сайтів, які виглядають як законні сторінки. Кожна сторінка,спливаюче вікно, і сервіс функціонує як один з законних банківських сайтів. Через націлювання на вузьку нішу кібер-злочинець зможевикористовувати способи спаму, щоб жертви могли відповісти на електронну пошту або виконувати банківську процедуру підробного домену.

  • Гіллнет Фішинг

Цей метод передбачає ін'єкцію деякого скрипта або коду в браузері жертви. В результаті,шахрай може отримати доступ до натискань клавіш при відвідуванні законних банківських веб-сайтів. Крім того, їх можна переадресовуватина фальшивий веб-сайт.

Висновок

Шахрайство в Інтернеті - це найпоширеніша проблема, яка сьогодні стоїть перед більшістю банківських установ. Багато людейщодня страждають від наслідків хакерів та інших кібер-злочинців, які виконують деякі з цих шахрайських операцій. Фішинг та спаматаки показують споживачам інформацію та дані цим людям, які, як правило, позбавляються грошей. Ви можете дізнатись про шахрайство та фішингвикористовуючи цей посібник. Крім того, ви також можете захистити свої банківські процедури, а також дії ваших клієнтів, отже, посилюючи деякі з нихЗаходи безпеки на вашому веб-сайті.

November 28, 2017