Back to Question Center
0

Як хакери хакерів? Semalt Експертні концерни

1 answers:

У кожному онлайновому факторі, що включає сервер, зазвичай існує ризик хакерства. TheІнтернет включає в себе користувач, який надсилає та отримує інформацію на сервер. Як наслідок, більшість веб-розробок зосереджується на користувачів іне стабільність системи. З цієї причини люди створюють веб-сайт електронної комерції, який може виконувати ці завдання лише зразковим способом,ігноруючи той факт, що особи з поганими намірами також можуть скористатися цим шансом - new site logo maker. Як результат, безпека вашого веб-сайту, а також безпеки веб-сайтуваші клієнти залежать від того, наскільки ефективно ви можете боротися з спробами хакерів.

Є багато способів, за допомогою яких люди виконують свої хаки. Мета хакерів - цезнайти неавторизоване входження в Інтернет і отримати доступ до інформації, яка інакше залишається в базі даних сервера. У деяких випадках вони можуть спробуватиприведіть веб-сайт за допомогою бот-мереж або інших зловмисних засобів. Цікаво, що багато людей, які створюють веб-сайти, такі як блоги або сайти електронної комерціїяк хакери виконують свої хаки. Для того, щоб налаштувати засоби та механізми запобігання хакерів, потрібно зрозуміти, як хакеризламати сайти.

Джек Міллер, менеджер з успіху клієнтів Semalt ,визначає деякі методи, які використовують хакери, як показано нижче:

Хрестові атаки (XSS)

Це опосередковані користувачем коди, які можуть працювати на сервері та атакувати вразливих осібкомп'ютер.Хакер починає змусити користувача натиснути посилання, яке є шкідливим. Це посилання запускає сценарій у браузері, дехакер знаходить канали використання інших експлойтів. Наприклад, хакер може брати всі дані браузера, такі як паролі та кеш-пам'ять. Хакертакож може віддалено користуватися функціями браузера, такими як мікрофон, а також веб-камеру без згоди жертви.

Ін'єкція SQL

Цей експлойт використовує вразливість деяких мов програмування. Цеексплуатують переважно на веб-сайтах, що мають погану структуру коду. Наприклад, сайт PHP може стати предметом атаки SQL injection.Хакер лише намагається отримати доступ до бази даних веб-сайту та отримувати всі дані. Така інформація, як дані компанії, логіни користувачів та кредитінформація про картку стає уразливою таким чином. Крім того, зловмисник може також завантажувати, завантажувати або редагувати поля в стовпцях та рядкахданих, які ви використовуєте. В інших випадках хакери можуть використовувати редагування пакетів, де вони викрадають дані, як це відбувається між серверомі користувач.

Висновок

Коли ми створюємо веб-сайти, ми не можемо визнати можливу втрату хакерівпокласти на наш бізнес електронної комерції. Внаслідок цього багато веб-сайтів створюються для обслуговування клієнтів без наслідування хакера. Хакери можуть виконуватибагато процедур на веб-сайті, більшість з яких може включати крадіжку, шахрайство або неправильне використання приватної інформації. Одним словом, безпека вашогосайт, а також ваш клієнт, залежить від вас, власника та адміністратора. Більшість зусиль, спрямованих на оптимізацію пошукової системи (SEO), спрямовані на збільшеннядійсність веб-сайту, а також видимість SERP. Хакери можуть знищити сайт у цьому відношенні. Знання про методи хакерстваможе заощадити значну втрату компанії, а також збільшити доменне право на пошукових системах через безпеку.

November 28, 2017