Back to Question Center
0

Як переконати клієнтів купувати SEO-дружній контент

1 answers:

Значна кількість компаній висловлюють думку, що вони можуть заплатити копійки за зміст, але, на їхнє здивування, їхні блоги не набирають популярності, і в кінцевому підсумку продукти не продаються. Численність їхніх послідовників соціальних мереж залишається високою, проте їх втручання в Інтернет-маркетинг не сприяють їхній впровадженні.

Вміст критичний, але компанії все ще недооцінюють його важливість. Макс Белл, менеджер із успішності клієнтів Semalt пояснює, чому для веб-сайту важливо забезпечити чудовий контент.

Вплив гало

Якщо ваша веб-платформа має поганий вміст, людина розвине уявлення про те, що ваш продукт поганий. Психологічно ефект ореолу пояснює, чому люди, які виглядають привабливими, часто називають надійними - scivoli acquatici milano. Це означає, що якщо ваш вміст добре, аудиторія також буде думати, що ваш продукт є гарним.

Середній вміст

Ефект ореолу є значущим лише тоді, коли люди помічають вас і в тому випадку, якщо ваш вміст є звичайним, тоді ніхто вас не розпізнає. Мережа - це одна велика гора звичайного контенту, яка є менш цікавою та погано написаною. Ваші дешеві письменники не допоможуть вам перемогти над вашою аудиторією, оскільки люди будуть вибирати інші сайти, які мають хороший вміст..

Середній вміст не зможе отримати посилання на

Якщо ви інвестуєте великі кошти в рекламу, і коли люди отримують доступ до вашого сайту, вирішите, що він їх не влаштовує, тоді інвестиції не варто. З великим вмістом ви зможете залучити покупців та читачів протягом тривалого періоду часу.

Чудовий вміст має ноги. Реклама не має

У деяких випадках не всі вмілі вміння досягають великого результату, але більша частина чудового вмісту поширюється з часом і в кінцевому підсумку поширюється в соціальних мережах та інших платформах.

Супер вміст зв'язує ваш бренд з певною особистістю

Погане написання не впливає на вас, воно не рухає вас, і це не залучає вас. Фактично, це можна назвати просто марною фарбою. З іншого боку, хороший вміст може багато чого зробити. Це створює зв'язок, особистість і відчуття. Якщо вам потрібно, щоб ваш вміст був крутий, потрібно знайти особу, яка знає тенденції вмісту.

Він запускає вас як авторитет

Супер вміст добре структурований і всеохоплюючий, те, що малює вас як фахівця в секторі. Це потягне впливових людей, які є критичною аудиторією, і як тільки вони почнуть публікувати ваш вміст, читати вашу платформу та посилатись на інші сайти, то ви багато чого.

Поганий вміст не варто вкладати

Погано вивчене та написане вміст не коштує капіталу, який ви витрачаєте на нього, оскільки воно не зможе справити враження, і в кінцевому рахунку, жодна велика аудиторія не буде її прочитати. Супер контент буде дорожчим, але він має потенціал для досягнення величезної аудиторії та форму вашої марки.

November 28, 2017