Back to Question Center
0

Як справитись зі спамом електронною поштою: практика від Semalt

1 answers:

Кожен користувач інтернету стикається з численними спам-повідомленнями кожного разу. Інтернет повний спамерів, які намагаються охопити та отримувати доступ до особистої інформації будь-якими способами. Електронні листи зі спамом застосовуються різними способами, традиційно вимагаючи, щоб користувач натиснув певну посилання або навіть виконував ще одне виконання заклику до дії - roaring forties slot online. Найчастіше спамери націлюються на користувачів, які можуть швидко потрапити до зловмисників для фішингу чи падіння для інших шахрайських атак.

Росс Барбер, менеджер з успіху клієнтів Digital Services

Semalt , пропонує наступні 5 способів припинення спаму електронною поштою.

1. Створіть іншу електронну адресу

Ви можете створити тимчасову електронну адресу для використання різними способами в Інтернеті. Одним із найбільших підходів спамерів є збір листів електронної пошти. Небажані облікові записи електронної пошти можуть захопити спамери та позначати їх як спам, перш ніж вони заподіяють шкоду. Це також корисно для користувача, не виділяючи особисту адресу електронної пошти на різних онлайнових платформах, які можуть бути не такими надійними, як і з інших джерел. Підроблені адреси електронної пошти можуть захоплювати зразки спаму багатьма способами.

2. За допомогою захищеного постачальника електронної пошти

Більшість спамерів процвітають через уразливість систем. У результаті завжди важливо залежати від безпечного сервера електронної пошти, такого, що має спам-фільтри..Деякі інструменти, такі як Unspyable, CounterMail і Shazzle, забезпечують безпечні вхідні лінії VPN для користувачів смартфонів, уникаючи можливості спамера, який отримує доступ до ваших електронних листів. В інших випадках деякі постачальники електронної пошти мають механізми виявлення хробаків, троянів та шкідливих програм на вкладеннях, що містяться в електронному листі. Наприклад, Google Mail може врятувати вас від численних атак спаму.

3. Шифрування особистої електронної адреси

Спамер може виявитися жорстким для досягнення адреси електронної пошти, яка має шифрування. Наприклад, захист декількох шарів, таких як 2-факторна автентифікація, може ускладнити процес зламати, зберігаючи користувачеві безліч проблем. Наприклад, користувачі Mac можуть використовувати GPGTools для шифрування своїх поштових скриньок. GPG4Win - це ще один важливий ключ шифрування, який може допомогти користувачам Outlook залишатись захищеними. Інші інструменти включають процедури шифрування, такі як Thunderbird для користувачів Enigmail.

4. Використовуйте фільтри спаму

У більшості випадків фільтри спаму зазвичай використовують за замовчуванням функції для певної електронної адреси. Вони допомагають більшості людей насолоджуватися можливістю отримання спам-листів без використання фізичних зусиль. Безпечний спосіб це зробити - це автоматизація окремих електронних листів, щоб перейти до певних папок. В результаті ви отримуєте повідомлення від спаму, а також робите все. Цей метод також може допомогти в управлінні деякими найважливішими аспектами, такими як рахунки, робота, навчання та інші завдання, пов'язані з вашою електронною поштою.

Висновок

Кожен онлайн-пошук, що включає повідомлення та електронні листи, може бути схильним до спаму. Спамери забирають величезні ресурси, а також виконують багато дій з необережністю в особистих даних, які вони збирають. Є способи, за допомогою яких ви можете справитися зі спамом. У цю цифрову епоху спамери мають автоматичні інструменти для виконання деяких своїх завдань, як SEO. Уникаючи інструкцій зі спаму, ви можете заощадити багато проблем, які вони можуть викликати. Цей посібник може допомогти виконати механізми боротьби зі спамом, які можуть змусити вас та ваш бізнес відмовлятись від спам-листів.

November 28, 2017