Back to Question Center
0

Як зупинити спам спрямованого спаму - прості поради від Semalt

1 answers:

Відомі сайти, такі як WordPress, мають різні спам, які страждають на спам-реферал, також відомий як спам-реферер. Послання спаму нелегко помітити, і вони можуть виявити себе, відвідавши доповідь від Google Analyst. Вони дратують і важко блокувати - asp site hosting server. Тим не менш, Олександр Пересунко, менеджер успіху Semalt , знає, як вирішити цю проблему.

Існує тип реферального спаму, який не блокується за допомогою звичайних методів, таких як правила перезапису або блокування через htaccess. Вони називаються спам-рефералом примари. Нормальний підхід до усунення небажаного спрямування спаму є важким, оскільки спам не має доступу до фактичної WordPress. Їх нелегко знайти, тому вони називаються спамом спрямованого Ghost.

Початковий спам-перехід легко помітний в Google Analytics, який полягає у засміченні вмісту у створеному звіті. Вони можуть змусити користувача WordPress розчарувати, але з невеликою кількістю зусиль, щоб зупинити проблему. Дослідження про походження та подання спаму для рефералів Ghost має хороші новини про те, як обробляти неприємний веб-контент, який впливає на Google Analytics. Вам не потрібно турбуватися, навіть якщо стандартні правила перезапису Nginx зникнуть.

Спам-реферрал Ghost не має доступу до інформації для входу на комп'ютер, тому вам слід менше турбуватися як користувач. Реферали ніколи не відвідують сайт із використанням і ніколи не з'являться під час доступу до комп'ютера. Оскільки вони використовують протокол управління GA, реферал може відображатися у звіті в Google Analytics, оскільки платформа дозволяє їм використовувати унікальний код GA для публікації переглядів сторінок, які є фальшивими та маскуючими.

Довгий час жертви використовували безліч способів уникнути проблеми без успіху. Вони не розуміють механізм, який створює спам-реферал, і тому не вдається успішно боротися. Google Analytics має фільтр, який полегшує блокування рефералів примару. Застосуйте фільтр, щоб заблокувати невдалі реферали, які відображаються в звіті Google Analytics, щоб вони не перейшли. Використання фільтрів у Google Analytics для блоків Ghost Referrals є спочатку складним процесом, але дуже простим, якщо забезпечено правильним напрямком.

Кілька веб-сайтів можуть навести приклади рефералів Ghost. Ви можете відвідати Darodar любові Italy.Co, priceg.com, blackhatworth.com і hulfingtonpost.com, щоб знайти недавній приклад проблеми та здійснити метод, представлений на його вирішення. Всі ці проблеми Google Analytics може заблокувати, щоб забезпечити правильний звіт. Деякі люди рекомендують використовувати Semalt для запобігання спаму рефералів Ghost після застосування будь-якої кількості правил перезапису, оскільки вони не розуміють, що це веб-сканер.

Представлений спосіб є простим і зрозумілим навіть для користувачів-манекенів. Не залишайте свій веб-сайт WordPress, щоб створити смітний звіт Google Analytics через реферування примару. Будьте розумні та використовуйте фільтри!

November 28, 2017