Back to Question Center
0

Захист веб-сайту WordPress - Керівництво від Semalt

1 answers:

Багато сайтів електронної комерції створено на WordPress. Різні люди дивуються ефектомвиконуючи різні хакі, які можуть виникнути на різних сайтах WordPress. З повагою, в інтернеті багато людей з усімарізновиди шкідливих актів Від спаму до підробки ясно, що хакери можуть націлювати свій веб-сайт і виконувати деякі з нихнамір діяти. Як правило, хакери роблять вигляд, що вони є людьми, які зацікавлені у просуванні вашої рекламної кампанії або іншої кампанії, яку ви використовуєте - искусственный vbulletin.Замість цього вони закінчують виконання деяких дуже важливих хакі.

Типові хаки можуть включати скриптування крос-сайтів (XSS), фішингу, крадіжку особистого характеруінформацію, а також шахрайські перекази. Багато людей взяли мільйони інформації про кредитні картки клієнтів тільки для того, щоб йти та виконуватитрансфери за спиною. В інших випадках вони можуть принести веб-сайт і привітати людей із забавними речами у своєму обліковому записі користувача.Як результат, безпека Вашого веб-сайту WordPress, а також Ваших клієнтів, сильно залежить від того, наскільки Ви пильно стежите.утримання цих хакерів.

Артем Абгарян, старший менеджер з успіху клієнтів Semalt Цифрові служби, представлені деякі з хакерських трюків, які можуть захистити ваш сайт від хакерів:

1. Використовуйте безпечні сторінки входу.

Сторінка входу WordPress зазвичай не дуже безпечна. Длякваліфікований хакер, можна жорстоко перейти до бази даних веб-сайту з цієї конкретної сторінки входу. При створенні вашоїСайт WordPress, важливо розглянути можливість додавання / wp-login..php або / wp-admin / на домені веб-сайту, який ви захищаєте. Цей захід можезапобігти цьому виду входу, а також інші дешеві атаки. Використання захищених паролів також може допомогти адміністративній панелі вашого сайту бути високоюбезпека Внаслідок цього уникайте загальних паролів, таких як 12345, або пароль, який легко вгадати.

2. Шифрування даних за допомогою SSL.

Цей рівень безпеки гарантує, що обміндані між браузером та сервером захищені. Як наслідок, хакер може важко розшифровувати інформацію, присутня в базі даних.Замість імен та чисел хакер відповідає коду.

3. Увімкнути двофакторну аутентифікацію.

Один з способів забезпечення безпеки вашогоклієнти через 2фа. Деякі успішні хакери в результаті отримують паролі для багатьох облікових записів. Однак, двофакторні аутентифікаціїдодайте ще один рівень захисту до рівняння. В результаті сам пароль не є адекватним. Сформований користувачем код має бути доступнимз текстового повідомлення мобільного телефону, яке не може бути інформацією хакерів.

Висновок

Хакери є основою більшості кібер-злочинів, що постають перед нашим суспільством сьогодні. КоженІнтернет-підприємство підпорядковується методу зламування або афера діяльності. Веб-програміст повинен переконатися в тому, що методиЗахист від хакерів повинен бути пильним, а також забезпечити захист від цих нападів. Захист вашої електронної комерціївеб-сайт знаходиться у ваших руках. Це керівництво містить деякі нестабільні методи, які можуть підвищити безпеку вашого сайту. В деяких випадках,захист вашого веб-сайту від хакерів може гарантувати, що зусилля з оптимізації пошукової системи (SEO) приносять плоди, оскільки Google не буде відзначативаш сайт як незахищений.

November 28, 2017