Back to Question Center
0

Захистися від Semalt: як працює шахрайство в Інтернеті

1 answers:

Існує кілька форм, в яких шахрайство здійснюється в Інтернеті. Цінні папери таКомісія з обміну виділяє кілька типів інтернет-шахрайства на своєму веб-сайті. Ліза Мітчелл, менеджер з успіху клієнтів Semalt ,коротко обговорив деякі з тих, хто захищає вас від онлайн-атак.

Інвестиційні пропозиції

Це процес, за допомогою якого легальні біржові брокери звертаються до клієнтів за телефономпереконувати їх інвестувати в певний фонд. Він також привернув шахраїв, які використовують упереджені інформаційні бюлетені для інвесторів з єдиною метоюпро крадіжку

Загальні схеми

Це включає в себе відправку електронних листів випадковим людям, які вважають, що ви можете отриматимасивні прибутки з дуже мінімальним входом. Найвідомішим є нігерійське шахрайство, яке вимагає електронного листа від когось, кого требаваша допомога, щоб залучити певні кошти на свій рахунок. Шахрай пропонує використовувати ваш банківський рахунок для переказу грошей, що в реальному сенсіїх метою є звільнити вас від плати за електропроводку та податки. Якщо ви потрапляєте в їх пастку, ви втратите всі розширені кошти.

Інвестиційні консультації

Це відбувається завдяки спільним зусиллям авторів електронних бюлетенів та інвестиційкомпаній. Інвестиційні компанії платять ці письменники, щоб вони могли написати інформацію, яка сприяє інвестуванню в конкретну компанію.Крім того, вони не розкривають, що їм платять за їх рекомендації. Це являє собою упереджену інформацію, яка є потенційним інвесторомприпускає бути неупередженим при прийнятті інвестиційних рішень.

Аукціон мошенничества

Це пов'язано з інтернет-магазинами товарів, що переважно відбувається чотирма способами.По-перше, продавець бере всі гроші від покупців, але взагалі ніколи не доставляє товар. Другий спосіб полягає в тому, де продавець дає товарчия вартість менше, ніж рекламована. У цьому випадку він дає неправильну інформацію про товар з метою залучення більшої кількості покупців. Theклієнт закінчує платити більше. Третій спосіб полягає в тому, що бреше про час доставки. Продавець потім доставляє пізніше, ніж вказано. Нарешті, aпродавець може не розкрити критичну інформацію, яка вплине на рішення покупця.

Федеральна торгова комісія та шахрайство з аукціоном

Це включає помилкових продавців, які розміщують ставки на товар продавцянатискайте ціну вгору, встановіть великі ціни, щоб вигнати інших учасників, а потім відкликати ставки, щоб отримати продукт за більш низькою ціною і, нарешті, лежачищоб вони могли отримувати продукти, рекламовані на законних сайтах за нижчою ціною за межами платформи. Коли вони слідують за злочинцями,вони в кінцевому підсумку спокушаються.

крадіжка особистих даних

Дані жертви використовуються для отримання важливих речей, таких як водінняліцензії та кредитні картки. Всі отримані кредити пізніше сплачуються потерпілим, а правопорушення, пов'язані із вчиненням дорожнього руху, фіксуються в жертвіісторія Потерпілий дізнається лише тоді, коли їм нагадують, що вони спізнюються з штрафом.

фішинг

Зловмисник переконує жертви надавати конфіденційну особисту інформаціюприкидаючи себе законним суб'єктом, якого жертва знайома, наприклад, банк.

Cyber ​​Stalking

Це передбачає загрозу для фізичної особи в електронному вигляді. Це можна зробитичерез використання електронних листів, Інтернету або інших електронних засобів Source .

November 28, 2017