Back to Question Center
0

Захистіть HTML-сайт від хакерів, використовуючи зручні поради від Semalt. Це так само просто, як ABC!

1 answers:

1. Зберігати всі оновлення програмного забезпечення

Артем Абгарян, старший менеджер з успіху клієнтів Semalt ,щиро вірить, що збереження вашого програмного забезпечення є одним з найважливіших факторів, які допоможуть захистити веб-сайт від хакерських атак.Деякі компанії випускають регулярні виправлення та оновлення, щоб виправити помилки та помилки у своїх попередніх плагінах. Переконавшись, що вони коректують будь-якийпомилки та дірки в коді, ці компанії зменшують ризик нападу на їх програмне забезпечення. Тому, поки сайт гарантує цевін має найновіші плагіни, що підтримують його, він має однакові атрибути безпеки. Те саме стосується і власників сайтіввикористовувати сторонні плагіни. Потрібно переконатися, що вони відслідковують свої оновлення та забезпечують їх оновлення в будь-який час. Сайтвласник повинен очистити будь-які додаткові модулі, які більше не використовуються або не потрібні, оскільки вони служать як сидячи шлюзи, які хакери можуть знайти івикористовувати атаку

2. Побудувати захисні шари навколо сайту

Перша лінія захисту на веб-сайті - Брандмауер веб-застосунків.Його мета - перевірити будь-який вхідний трафік та позначити будь-які підозрілі запити. Зрештою, сайт залишається недоступним для кібер-атакі спам. У минулому брандмауери Web Application були у вигляді апаратних засобів. Проте компанії, що займаються безпекою як сервіс(SECaaS) використовували технологію хмарних технологій як дешевий спосіб забезпечити безпеку веб-сайтів, раніше виявлені лише на рівні установок на рівні підприємства.Через хмарну технологію будь-яка компанія може орендувати "Брандмауер веб-застосунку", не потрапляючи додаткові витрати, наприклад, на володіння присвяченимхостинг сервер. Ці служби плагінів мають автоматичні функції, які виконують необхідні процеси від імені власника. ЦіБрандмауерами веб-застосунків у хмарі заповнюйте порожнечу, де не вдається інший хостинг-провайдер..

3. Переключитися на HTTPS

Hyper Text Protocol Secure - це безпечний протокол зв'язку, який використовується для обмінуприватна або конфіденційна інформація. Використання служби HTTPS для зв'язку між веб-сайтом та веб-переглядачем означає додавання додаткового вмістушифрування до рівня безпеки транспортного рівня (TLS) або рівня безпеки (SSL). Це додаткова перевага для власника, як цезахищає їх від спроб злому і на веб-сайті, оскільки він показує користувачам, що бізнес присвячує себе захисту своєї інформації.

Всі онлайн-транзакції виконуються на платформі HTTPS. Останній веб-сайтHTTP за замовчуванням. Однак це може змінитися, оскільки Google нещодавно додав, що вони почнуть використовувати HTTPS як фактор рейтингу пошуку, який будеозначає, що більшість веб-сайтів зроблять зрушення з надією поліпшити їх рейтинг у SERP.

4. Використовуйте сильні паролі та регулярно змінюйте їх

Існує тривожне збільшення числа нападів грубої сили, що використовуються хакерівспробувати вгадати паролі користувача. Один із способів захистити себе від такої - це використання сильних та унікальних паролів. Це обов'язковощоб ці характеристики застосовувалися до адміністратора, серверів веб-сайтів та паролів бази даних. Слід створити пароль, який використовуєрізні символи, принаймні 12 символів. Нарешті, користувачам потрібно змінити паролі для різних сайтів, щоб забезпечити подвійне подвійне використаннябезпечно. Зашифровані паролі працюють ще краще, оскільки хакери ускладнюють отримання паролів після успішних порушень.

5. Зробіть адміністраторські довідники важкими до місця

Хакери атакують каталоги джерел для отримання даних про сайт. З допомогоюСценарії, які сканують ці дані, спрямовуються на те, щоб спробувати ввести папки, що містяться там, для компрометації безпеки. Веб-сайтвласник повинен переконатися, що імена, що використовуються в каталогах, відомі лише веб-майстрам Source .

November 28, 2017