Back to Question Center
0

Запитайте Semalt: що найпростіший спосіб позбутися від спаму

1 answers:

Після встановлення Google Analytics, якщо ви помітите, що ваш трафік був випадково збільшений, це ознака того, що ваш веб-сайт отримує фальшиві подання, і ви повинні вжити заходів, щоб позбутися їх як можна раніше.

Артем Абгарян, старший менеджер з успіху клієнтів Semalt , попереджає, що, на жаль, немає встановленого способу постійно видаляти спам з Google Analytics. Тим не менше, ви можете звести до мінімуму ризики, використовуючи декілька способів.

Спам-боти і їх використання

Однією з основних причин, по яких ми отримуємо рефералів спаму, є спам-боти. Хакери розробляють їх різними способами і намагаються залучити велику кількість людей, що зламають свої веб-сайти. Вони надсилають привабливі посилання до вашої поштової скриньки та роблять вигляд, що вони можуть генерувати багато трафіку - queue management system concept. Коли ви натискаєте ці посилання, ви побачите, що ваш сайт отримує багато трафіку, але цей трафік не має нічого спільного з реальністю. Хакери насправді використовують спам-боти, щоб обдурити вас.

Типи рефералів спам

Шпаргалки використовують різні методи для створення рефералів-спаму: через рефералів примару та рефералів для сканерів. Google Analytics не може оцінити та судити про реферал сканера та про те, що таке референт примару. Реферали примара з'являються, коли ваша служба Google Analytics потрапляє підробленим чи невідомим трафіком, тоді як реферал сканера відбувається, коли ваш сайт отримує велику кількість переглядів з невідомих джерел. Вам потрібно видалити боти, оскільки потрібно зменшити навантаження на свої сервери та веб-сайти. Важливо також отримати точні дані від Google Analytics для здоров'я вашого сайту..

Основні реферальні сфери спаму

Не можна було б сказати, що існує безліч спам-доменів, але відомими є darodar.com, ilovevitaly.co, semalt.com і buttons-for-website.com. Важливо триматися подалі від цих веб-сайтів та інших подібних сайтів, оскільки вони можуть пошкодити ваш сайт і можуть зруйнувати ваш Google AdSense.

Видалення захищених ботами і павуками

Ви можете вилучити добре оброблені павуки та боти з ваших даних, налаштувавши свої налаштування. Якщо ви не заблокуєте або не видаляєте їх якнайшвидше, є шанси, що ваш сайт пошкодить. Більшість ботів і павуків виглядають як сайт, але вони фактично пошкоджують дані в Інтернеті та офлайн. Google Analytics пропонує різні пропозиції, поради, підказки та пропозиції щодо видалення їх із вашого веб-сайту. Ви можете перейти до розділу адміністратора, щоб перевірити нові оновлення та відповідно налаштувати параметри.

Як видалити реферати примару?

Після тестування деяких угод, я виявив, що легко блокувати рефералів примару шляхом встановлення та активації ваших фільтрів. Переконайтеся, що ви використовуєте різноманітні фільтри для максимізації захисту в Інтернеті. Ви також повинні встановити дійсні фільтри хосту. Для цього вам потрібно буде вставити свій ідентифікатор відстеження або номер. Дозвольте мені тут сказати тобі, що боти дуже розумні; вони не дадуть шансів піти, коли ваш сайт або Google Analytics не пошкоджені.

Видаліть спам для рефералів

Після того, як ви налаштовуєте наведені вище налаштування, наступним кроком є ​​реалізація дійсного фільтра імені хоста, яке захистить ваш сайт і Google Analytics від спаму рефералів. Не слід забувати, що сканери відвідають ваш сайт, а потім спробують пошкодити ваші дані. Саме тому ви повинні видалити їх як з вашого сайту, так і з Analytics як можна швидше .

November 28, 2017
Запитайте Семальта: що найпростіший спосіб позбутися від спаму
Reply