Back to Question Center
0

Зупинити спам! Semalt Експерт пояснює, як захистити вашу електронну пошту

1 answers:

У роки, що минули з дня народження Інтернету, одна проблема залишається, незважаючи на безліч зусиль, спрямованих на його вбивство. Спам Кожен ненавидить це. Кожна електронна пошта робить все можливе, щоб звести її до мінімуму, але запитати когось, і вони скажуть вам, що вони продовжують отримувати надто багато спаму. Частково це пов'язано з тим, що люди надають інформацію про себе, не думаючи про це - ego t battery and kanger cartomizers. Вам не потрібно входити в список поштових повідомлень, щоб отримати список користувачів зі спамом. Вони мають свої способи знайти вас, навіть без вашого прямого дозволу.

Найкращий захист, який ви маєте як користувача, щоб зменшити кількість спаму, що приносить ваш шлях до вашої електронної пошти, - приховування вашої електронної пошти. Це поняття, яке не є широко відомим, але це працює. Ліза Мітчелл з Semalt надає 5 переконливих способів зробити це.

  • Сховати його за тестом

Scr.im - це безкоштовний інструмент, який створює унікальну URL-адресу для вашої електронної адреси. Введіть свою адресу електронної пошти, а scr.im створює URL-адресу, а також кодування для використання у соціальних мережах, у документах HTML та на форумах. Це унеможливлює копіювання текстового електронного листа та його використання, як вам це подобається. Якщо хтось хоче надіслати вам електронний лист, він натискає URL-адресу, яка приймає їх до тесту, який вони повинні пройти, перш ніж отримати вашу фактичну адресу електронної пошти. Це тест, який боти і автоматичні сценарії не можуть пройти.

  • Приховати його на зображенні

Інструменти, такі як Generator Icon Generator, створюють зображення, які включають вашу адресу електронної пошти як зображення CAPTCHA. Він також містить зображення та, як і scr.im, забезпечує кодування для використання в різних місцях.

  • Спробувати це

Будь-хто може реалізувати цей низькотехнологічний метод приховування вашої електронної адреси від ботів. Це просто передбачає введення кожного елемента вашої адреси як слова. Так, наприклад, info@abc.com виглядає таким чином, коли це схвалено - info на abc dot com. Немає автоматизованого процесу, який визнає це як адресу електронної пошти.

  • Зашифруйте його

Mailto Encoder - це приклад інструмента, який може виконувати це рішення для вас. Коли ви вводите свою адресу електронної пошти, інструмент декодує його, створюючи серію чисел, букв та символів, які не мають очевидної логіки. Спамботи будуть ковзати прямо навпроти нього.

  • Не поділяйте це

Останнє рішення найпростіше. Просто не випускайте свою електронну адресу. Або хтось налаштував адреси електронної пошти, які призначені лише для спаму. Третій варіант, який повністю уникає спільного використання електронної адреси, - це використання такого інструменту, як WHSPR! що дозволяє створити тимчасову форму, яка пересилає повідомлення на вашу електронну пошту. Це ще один метод, який використовує CAPTCHA. Щоб відправити повідомлення, відправник повинен пройти тест CAPTCHA.

Електронна пошта є найкращим методом спілкування для багатьох людей і організацій у ці дні. Якщо ви спілкуєтеся з друзями та родиною, які живуть далеко, контактують з потенційними роботодавцями чи працівниками або переконаєтесь у тому, що ви знаєте про всі продажі у вашому улюбленому магазині, вам потрібна електронна адреса. Вам не потрібні або не потрібні спам. Спробуйте будь-яке з наведених вище способів, щоб обмежити кількість небажаних повідомлень у папці "Вхідні" або "Спам".

November 28, 2017